Важко уявити будь-яке підприємство з надання послуг, яке б не використовувало термоетикетки.  Термоетикетка - це самоклеюча етикетка в рулонах, що застосовується для нанесення оперативної інформації на товари в супер-і гіпермаркетах, на підприємствах з виробництва упаковки, на транспортних і логістичних підприємствах, в компаніях з надання поштових послуг. Одним із занять нашої компанії є виготовлення такого товару як  самоклеючі термоетикетки.

Термонаклейка використовується для отримання інформації про товар, на неї наносять малюнки, логотип компанії, дата і час, назву фірми, коротку інформацію про товар, штрих-код.

Самоклеюча етикетка привертає увагу споживача до товару і робить продукт легковпізнаваним. Такі етикетки використовуються як для продуктів харчування, так і для промислових товарів. Вони можуть застосовуватися також в рекламній сфері та для поштових послуг. Перевагами нашої самоклеючої етикетки є її стійкість до вологості, стирання, вона не буде зморщуватися і дозволить забезпечити високу швидкість етикетування продукції.

Компанія ТОВ «Поліграфічний центр "Максіпринт"» пропонує якісне виготовлення самоклеючих етикеток для води, соків, ковбасних виробів, сирів, хлібобулочних виробів, а також для продукції хімічного виробництва (фарб, лаків, клеїв, автохімії).

Виробництво термоетикетки досить складне, воно повинно відповідати необхідним нормам. Результатом виробництва термоетикетки повинен бути рулон з необхідною кількістю однаково розташованих між собою етикеток. Поверхня рулону повинна бути рівною, чистою, без деформацій. Крім того, рулон з етикетками повинен мати необхідний ступінь динамічної і статистичної чутливості, бути стійким до негативного впливу зовнішніх факторів середовища, виготовлятися з якісного і гладкого паперу. Відповідність всім нормам і вимогам якості рулону дозволяє стверджувати про належний рівень виробництва термоетикетки.

Використовуємо тільки сертифіковані матеріали. Виготовлення замовлень в найкоротші терміни і за розумну ціну. Самовивіз або доставка "Новою Поштою", "Ін-тайм" й іншими перевізниками. Телефонуйте за номерами, вказаними на сайті.

Якщо Ви бажаєте замовити виготовлення термоетикеток - напишіть або зателефонуйте нам, якщо ж Вас цікавить якась інша послуга – ми надаємо різні послуги

Виробництво упаковки еколін.

Виробництво кашованої фольги.

Виготовлення термочеків, Україна.

Якісний флексодрук етикеток, стікерів, цінників.

Виготовлення бренд-скотчу.

Виробництво високоякісної рулонної упаковки.

Не соромтеся звернутися до нас і Ви не розчаруєтеся. Будемо Вам раді!