Якщо ви все ж вирішили придбати клітку для перепелів, то зверніть увагу на наступне. Бажано, щоб головні елементи були металевими, стінки з сітки. Краще якщо з оцинкованої.

Компанія "Перепілка" вважає, що також варто звернути увагу на наявність годівниць і поїлок, які повинні бути розташовані на передній стінці це полегшує догляд і годування. Сітка в цьому місці повинна бути такою, щоб ваші підопічні могли вільно просовувати голову і дотягуватися до корми. Де купити клітку для перепілок Україна? Звісно на нашому сайті!

Так само важливі й розміри будиночка для перепілок, його висота повинна бути не менше 20 сантиметрів і навіть трохи більше. В іншому випадку перепела мають схильність до стрибків можуть травмувати голови.

На відміну від курей, які несуться в спеціальних гніздах перепела в цьому не вимогливі і несуться на підлогу, який повинен бути похилим, а сама клітина обладнана спеціальним яйцепріемніком.

Так само клітка для перепелів для зручності прибирання за ними повинна мати спеціальне лотком для посліду, який знаходиться під сітчастою підлогою і повинен легко висуватися. Якщо такий лоток не передбачений, то ви ризикуєте зіткнутися з масою проблем, починаючи від забруднення яєць і закінчуючи різними хворобами ваших пернатих підопічних.

Наша компанія "Перепілка" виготовляє клітки для перепілок та курей за доступною ціною і високої якості! Також в нашому асортименті ви знайдете комплектуючі для кліток! Клітка виготовляється зі зварної сітки гарячого цинкування діаметром - 2 мм і цинкованого металевого листа товщиною 0,5 мм. Обладнана системою годування (годівниці з високими бортами з цинкованого листа), напування (автоматичні ніпельні напувалки на 360 градусів, труби ПВХ квадратного перерізу 22х22 мм), очищення (піддон з цинкованого металевого листа), яйце збірниками. Каркас зроблений з профільної труби , товщина стінки труби 2 мм з чорного металу. Пофарбований молотковою емаллю. Зварний метод складання. довговічна, не розхитується і має саморегульовані ніжки.

Ми виготовили більше 1000 кліток та допомогли запустити більше 100 ферм! У нас завжди на складі є готові клітки, тому сміливо оформляйте термінове замовлення! Виготовляємо клітки для ферми під замовлення від десяти штук! Завдяки надійним постачальникам матеріалів і оптовими цінами ми можемо запропонувати Вам нижчу ціну. Повністю ручна збірка - це гарантована якість.

У нашому інтернет-магазині завжди можна докупити всі необхідні комплектуючі до кліток: годівниці з високими бортами, автоматичні ніпельні напувалки, піддони для збору посліду, жолобки для збору яєць та ін. Замовлення приймаємо на сайті за активним посиланням за допомогою онлайн-форми або за номером телефоном.