Пересувна  електротехнічна лабораторія  (ЕТЛ) – це комплексна лабораторія, яка може підключатися до об'єктів з трифазною схемою живлення. В асортименті нашого ТОВ «Харківенергоприлад» пересувна електротехнічна лабораторія за доступною ціною.

ЕТЛ на базі автомобіля  є одними з найбільш складних комплексів, вироблених нашою компанією. Електротехнічні лабораторії призначені для комплексної діагностики, в тому числі випробувань кабелів, що застосовуються в розподільних мережах. Відзначимо також і той факт, що всі ЕТЛ виробництва нашої компанії виготовляються відповідно до технічного завдання замовника, що дозволяє найбільш точно врахувати особливості застосування. Наприклад, в разі використання даних ЕТЛ для діагностики кабелів, виготовлених із зшитого поліетилену (XPLE), вони можуть бути укомплектовані установкою випробування кабелів наднизької частоти.

ЕТЛ дозволяє вирішувати широкий спектр завдань з обслуговування електротехнічних об'єктів: проводити випробування напругою постійного струму до 60 кВ з можливістю індикації надмалих струмів витоку і напругою змінного струму до 100 кВ промислової частоти, трасувати комунікаційні лінії, знаходити місця пошкодження ізоляції кабелів, а також вимірювати тангенс кута діелектричних втрат на промисловій частоті.

Електротехнічні лабораторії забезпечені комплектом прогресивних і традиційних засобів безпеки оператора.

Для замовлення доступна пересувна  електротехнічна лабораторія для випробування обладнання підстанцій ЕТЛ-250. Вона застосовується для:

ВИПРОБУВАННЯ DC
Лабораторія ЕТЛ-250 дозволяє проводити випробування підвищеною постійною (випрямленою) напругою (DC) до 60 кВ.

ВИПРОБУВАННЯ AC
Лабораторія ЕТЛ-250 поставляється з високовольтним трансформатором, який дозволяє проводити випробування різних електротехнічних об'єктів малої ємності підвищеною змінною напругою (AC) промислової частоти (f = 50 Гц) до 250 кВ.

ВИМІРЮВАННЯ СТРУМУ ВИТОКУ РОЗРЯДНИКІВ
Мікроамперметр, який входить до комплекту устаткування лабораторії, надає можливість випробувати вентильні розрядники при напрузі до 60 кВ та вимірювати струм витоку c точністю до 0,01 мА.

ВИМІРЮВАННЯ ТАНГЕНСА КУТА ДІЕЛЕКТРИЧНИХ ВТРАТ
ЕТЛ-250 може бути обладнана модулем точного вимірювання тангенса кута діелектричних втрат по прямій і перевернутій схемі при напрузі промислової частоти до 10 кВ або 250 кВ.
Вимірювання тангенса кута діелектричних втрат з використанням електротехнічних лабораторій найчастіше застосовується для діагностування ізоляторів трансформаторів на електричних підстанціях.

В асортименті нашої компанії «Харківенергоприлад» є й інші компактні пересувні ЕТЛ: ETL-15, ETL-8,  ETL-40,   ЕТЛ-35К,  ETL-35,   ЕТЛ-10М.  Для того, щоб отримати допомогу в оформленні замовлення чи задати будь-які питання щодо товару – напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам. Будемо Вам раді!