У сільському господарстві не рідко буває, що виникає потреба в подрібненні сухої трави, сіна або соломи, для цього потрібно купити соломорізку. Найчастіше, це потрібно для створення кормової суміші, яку використовують як окремо, так і в складі сировини для створення гранул на побутових грануляторах.

Одним з видів обладнання широко застосовується в сільськогосподарській сфері є соломорізка. Основне призначення даного пристрою подрібнення сіна, соломи або сухої трави для господарських потреб.

Подрібнювач соломи подрібнює солому, сіно, траву та інші стеблові корми. Виконує попередню їх підготовку перед запарюванням, або пресуванням.

Ціна подрібнювача соломи – не єдиний критерій, який потрібно враховувати перед покупкою. До основних характеристик обладнання відноситься:

  • потужність (для електричних подрібнювачів);
  • продуктивність;
  • ступінь подрібнення і її регулювання;
  • розміри і вага соломорізки.

Для того, що б зрозуміти яке обладнання потрібно, важливо проаналізувати потребу господарства і купити сінорізку з відповідною продуктивністю. Для малого господарства більше підійде побутова сінорізка невеликої потужності, для мініферми або для різного виробництва підійдуть більш потужні.

Подрібнення соломи є необхідною умовою для ефективного тваринництва, коли від кількості заготівельних кормів, та якості настилів в корівниках, залежить здоров'я худоби, а відповідно і прибуток. Ось, чому все більше підприємців та фермерів починають використовувати у своїй роботі таку техніку, як подрібнювачі соломи, економлячи та примножуючи свій прибуток.

Габарити і вага сінорізки з каркасом впливають на зручність. Для великого обладнання, встановленого на станині, знадобиться багато місця. Ступінь подрібнення також впливає на продуктивність. Чим дрібніша січка – тим менше корму буде подрібнено. У більшості моделей соломорізок ступінь дроблення можна міняти, що роблять за допомогою змінних решіток.

Подрібнювач соломи використовують для подрібнення сінажу, соломи та інших грубих кормів, вологість яких не перевищує 35%. Їх зазвичай використовують на великих фермерських господарствах, а також можуть використовувати у технологічних лініях для виробництва паливних брикетів з соломи. Для його встановлення потрібна рівна горизонтальна поверхня, яка має тверде покриття усередині приміщення.

ТОВ «Красилівський ливарний завод» пропонує придбати подрібнювач соломи і сіна за доступною ціною. Ми також надаємо послугу - організація виробництва пелет "під ключ" - унікальна пропозиція від нашого підприємства, яка розробляє та виготовляє сертифіковане і відповідні нормам ЄС екологічно чисте обладнання для виробництва пелет і гранульованого комбікорму.