Популярність дистанційної освіти в останні роки різко зросла. Ця форма навчання є найбільш гнучкою та доступною для багатьох бажаючих отримати знання. Багато сказано на користь дистанційної освіти, і, мабуть, не менше про недоліки подібної форми навчання. Мета даної статті - проаналізувати, наскільки вагомими є переваги впровадження дистанційного навчання в наше повсякденне життя. Дистанційна навчальна програма сертифікована, учні дистанційної школи складають ті ж контрольні та іспити, що і звичайної.

Зручність і переваги дистанційного навчання перед іншими формами навчання:

  • можливість навчатися в будь-який час;
  • можливість навчатися в своєму темпі. Учням дистанційно не потрібно турбуватися про те, що вони відстануть від своїх однокурсників. Завжди можна повернутися до вивчення більш складних питань, кілька разів подивитися відео-лекції, перечитати переписку з викладачем, а вже відомі теми можна пропустити. Головне, успішно проходити проміжні і підсумкові атестації;
  • можливість навчатися в будь-якому місці. Учні можуть вчитися, не виходячи з дому чи офісу, перебуваючи в будь-якій точці світу.
  • навчання без відриву від основної діяльності;
  • високі результати навчання. Як показують дослідження американських вчених, результати дистанційного навчання не поступаються або навіть перевершують результати традиційних форм навчання;
  • доступність навчальних матеріалів;
  • навчання в спокійній обстановці;
  • індивідуальний підхід. При традиційному навчанні викладачеві досить важко приділити необхідну кількість уваги всім учням групи, підлаштуватися під темп роботи кожного.

Дистанційне навчання все ще забезпечує кращі варіанти навчання для учнів, які бажають насолоджуватися більшою зручністю та гнучкістю при вивченні курсу. Найбільшими перевагами дистанційної освіти є те, що вона дозволяє учням отримати доступ до численних інструментів навчання, використовуючи мінімальні фінансові ресурси. Навчання в Інтернеті навіть стає більш інтерактивним за допомогою програмного забезпечення для відеоконференцій. Це покращує здатність здобувати та зберігати знання з даного предмету.

Центр дистанційної освіти «Джерело» запрошує на навчання учнів різної вікової категорії та дорослих! Учні дистанційної школи складають ті ж контрольні та іспити, що і звичайної. Після кожного семестру вони отримують табелі державного зразка (з якими при бажанні у будь-який момент можна перейти до класичної школи), після 9 та 11 класу – свідоцтво про середню освіту.

Стати учнем нашої школи дуже просто, потрібно лише зібрати документи та надіслати їх нам на електронну адресу, а також оплатити навчання.