Цементний розчин – це будівельна суміш, виготовлена на основі в’яжучого речовини, дрібного заповнювача, в якості якого виступає пісок, а також води. Такий розчин в основному використовується в кладок роботах, а також штукатурці. Розчин цементний купити найкраще в перевіреній компанії, такій як ВК Сервіс.

Будівельні розчини - дозовані суміші, у складі яких є неорганічні речовини плюс дрібні заповнювачі (наприклад, пісок) з додаванням води, спеціальних компонентів.

Свіжоприготовлену суміш застосовують для укладання тонким шаром, заповнюючи таким чином дефекти поверхні. Будівельні розчини не піддаються розшаровуванню, скоро схоплюються, тверднуть, володіють відмінною міцністю. Такий розчин застосовуються при ремонті, обробці, кам'яної укладанні, інших роботах.

Цементно-піщаний розчин – це ремонтно-будівельна суміш, яку виготовляють з піску, цементу і води в певних пропорціях. Після затвердіння, цемент стає досить крихким, тому у чистому вигляді його не застосовують. Залежно від сфери використання, наші менеджери проконсультують вас, який розчин краще купити. Наприклад, для укладання цегли краще використовувати піщано-цементний або вапняний склад розчину, для штукатурення стін в розчин бажано додати більшу кількість цементу і дрібнофракційного піску, а стяжку підлоги виключно робити з міцного матеріалу необхідної марки.

Розчин використовують для:

  • заливки стяжки підлоги;
  • виконання штукатурних та укладальних робіт;
  • реалізації будівельних робіт загального призначення.

Якісний розчин на основі піску та цементу користується великим попитом. Компанія ВК Сервіс отримує розчин з потрібними властивостями на основі правильного підбору необхідних пропорцій і якісних компонентів.

Досить часто при приватному будівництві цементний розчин замішують самостійно прямо на об’єкті, що будується, проте, в разі масштабного будівництва, при вирівнюванні підлог або виготовленні стяжок раціонально використовувати готові цементні розчини. Вони замішуються безпосередньо на заводі, що гарантує відповідну якість і марку даної суміші. Коли розчин виготовляється в побутових умовах досить складно домогтися необхідної якості, так можуть бути порушені пропорції суміші, а також змішування компонентів не може бути задовільно. Тому суміш може містити грудки або не мати необхідні показниками в’язкості і міцності. Таким чином, розчини, виготовлені самостійно мають більш низьку якість, ніж розчини, які виготовляються фахівцями на заводах.

Компанія ВК Сервіс завжди гарантує якість свого товару та послуг. Ми пропонуємо придбати цементний розчин РЦ М150 П-4 та РЦ М50 П-12. Такий розчин чудово підійде для використання при проведенні кладок і штукатурних робіт, а також при виготовленні цементних стяжок підлог. Відповідає всім вимогам по якості, марці та однорідності суміші.Наша компанія гарантує високу якість за хорошою ціною.