Магнолія - незвичайне дерево для наших країв. Її вирощують через красиві великі квіти. Куди потрібно її посадити і як доглядати, щоб досягти цвітіння? Саджанці магнолії ціна Україна недорого пропонує «Зелене майбутнє».

Незважаючи на те, що доглядати за магнолією не так-то просто, це дерево все-таки є улюбленцем у багатьох садівників. Воно привертає своїм найніжнішим, тонким ароматом і незвичайною красою. У даній статті буде докладно розказано про правила посадки, вирощування та догляду за магнолією у відкритому грунті.

І чагарник, і дерево магнолія є рослинами, що володіють дуже високою декоративністю. Найбільш ефектно вона виглядає у весняний час. Квітуча магнолія - це прекрасне видовище, яке точно не зможе забути кожна людина, хоча б раз побачив його. Однак магнолія є цінною рослиною не тільки завдяки красі. Справа в тому, що в її плодах, квітках і листі містяться ефірні олії, які володіють потужним антисептичним ефектом, їх використовують при гіпертонії, ревматизмі і різних хворобах органів ШКТ.

Магнолії невимогливі до догляду. Необхідно пам'ятати, що в дикій природі магнолії ростуть в кліматі з сухою і теплою осінню і вологим літом. До обов'язкових заходів відноситься регулярний полив в посуху, внесення комплексних органічних і мінеральних добрив. Для молодої рослини (до 5 років) раз в тиждень необхідний полив. Приблизно 20-30 л води, але якщо літо сухе, то збільшення поливу в два-три рази рослини сприймуть із задоволенням. У дощове літо можна поливати набагато рідше. Якщо грунт піщаний, поливати потрібно частіше.

Садити дерево необхідно в сонячної частини саду, де немає протягів і сильних вітрів. Магнолія потребує спеціальної грунті, найбільше підходить родюча пухкий грунт, яка багата органікою. Не варто садити дерево в піщану, вапнувати або заяложену, важку грунт. Для посадки необхідно вибирати саджанці у яких є хоча б дві живі нирки. Висота саджанця повинна бути не менше метра, а коренева система повинна розташовуватися в контейнері, але ні в якому разі не за його межами. Саджанець, коренева система якого за межами контейнера, навряд чи виросте красивим, міцним і потужним деревом, яке буде радувати рясним і довгим цвітінням.

До ґрунтів магнолія не занадто вимоглива, дуже родючого субстрату вона не потребує. Магнолії вологолюбні, але це аж ніяк не означає, що вони здатні миритися з застоєм води біля коренів. В умовах надлишкового зволоження коріння страждають від нестачі кисню і загнивають. У результаті може наступити загибель рослини.

Після того, як магнолія закінчить своє цвітіння, необхідно провести обрізку сухих суцвіть, листя і зайвих гілочок.

Інтернет-магазин декоративних рослин «Зелене майбутнє» - це справжній рай для будь якого садівника. У нас ви можете придбати різні види магнолії та саджанці інших рослин.