Гарбузове насіння - справжнє джерело вітамінів і мікроелементів. В насінні гарбуза велика кількість фосфору, магнію, заліза і білків. Наш інтернет-магазин "Горобчик" пропонує Вам придбати високоякісний продукт за вигідною ціною. І одним із позитивного, що Ви можете зробити для свого організму буде гарбузове насіння купити. Насіння гарбуза - корисний продукт й має різні сфери застосування.

Першою сферою  є широке використання його в харчовій промисловості. Окрім вживання його в чистому вигляді, із гарбузового насіння гортують  безліч смачних страв, адже вживання його в їжу позитивно впливає на Ваше здоров'я.

Як вживання гарбузового насіння вплине на Вас:

 • Гарбузове насіння цілком може нормалізувати рівень цукру в крові .
 • Стабілізується високий тиск, зміцняться судини і пам'ять, а також покращиться стан травної системи.
 • Якщо в організмі накопичилися важкі метали (кадмій, свинець), варто почати їх вживати.
 • Якщо вас закачує у транспорті (автомобілі, літаку) або під час морських подорожей, запасіться насінням гарбуза.
 • Якщо є такий стан, як стійкий закреп, ті, ситуацію можна буде покращити, ввівши в свій постійний раціон це насіння.
 • До того ж насіння гарбуза допомагає прибрати метеоризм, надмірне газоутворення в кишечнику.
 • Якщо людина знаходиться в стані стресу, нервового перенапруження, йому варто поїсти гарбузове насіння, воно є прекрасним заспокійливим, розслаблюючим засобом.
 • Вважається, що насіння гарбуза володіє хорошою сечогінною дією, тому їх варто вживати тим, у кого є проблеми з нирками.

  Насіння гарбуза можна також розглядати як засіб для профілактики остеопорозу - вони сприяють відновленню щільності кісткової тканини, а все завдяки тому ж цинку.
 • На печінку насіння також має позитивний вплив. Є навіть думка, що за рахунок цинку в своєму складі користь насіння гарбуза простягається навіть на любителів алкоголю - вони допомагають знизити тягу до алкогольних напоїв.
 • Для чоловіків це насіння будуть профілактикою простатиту і в загальному покращить функціонування передміхурової залози, адже в насінні гарбуза міститься більше 50% добової норми цинку! Причому, для чоловіків досить з'їдати по половині столової ложки насіння в день.
 • Для жінок насіння допоможе поліпшити стан волосся і продовжити молодість шкіри. Причому, вони корисні навіть при алопеції (облисіння), так як сприяють відновленню волосяних цибулин.
 • Якщо щодня з'їдати по 50-60 насіннячок гарбуза, ви назавжди розпрощатися з вугровою висипкою.
 • Не можна обійти увагою протипаразитну дію насіння гарбуза. Якщо протягом трьох днів їсти очищене насіння гарбуза, це допоможе позбавитися від кишкових паразитів.


Ще одною сферою застосування гарбуза є косметологічна.

Насіння гарбуза можна вживати не тільки всередину , але і зовнішньо у вигляді кашки. Така кашка корисна при опіках.

З гарбузового насіння готують також масло,просто розтираючи насіння в ступці до утворення пасти і виділення з неї масла. Якісне масло методом холодного віджимання, який дозволяє зберегти всі корисні речовини і вітаміни, якими багаті насіння гарбуза.

Наступною сферою застосування гарбузового насіння є лікувальна.

Гарбуза насіння містить жирну олію, до складу якої входять лінолева, олеїнова, пальмітинова та стеаринова кислоти, сітостерин, смолисті речовини, вітаміни групи В, аскорбінову кислоту, каротиноїди, органічні кислоти. Гарбуза насіння виявляє протиглисну дію при інвазіях стьожковими глистами (свинячі, бичачі, карликові ціп´ яки, лентець широкий та ін.).

Гарбуза насіння застосовують, в основному, при поганій переносимостіінших антигельмінт них препаратів для дегельмінтизації при носійстві різних стьожкових глистів.

З огляду на вищенаписане, кожному рекомендуємо включити в  свій раціон гарбузове насіння. А наша компанія "Горобчик" реалізовує цей продукт оптом за доступною ціною та тільки найкращої якості. Якщо Вас цікавить будь-яке питання чи бажаєте отримати допомогу в оформленні замовлення - напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!