Людям, які працюють на стаціонарних автозаправках чи перебувають в паливозаправних автомобілях. варто потурбуватися про свою безпеку та придбати рукави напірні недорого.

Напірний рукав -  рукав, призначений для транспортування вогнегасних речовин під надлишковим тиском. Рукави для паливороздавальних колонок (для ПРК) – це вироби, призначені для використання в якості гнучких трубопроводів з метою транспортування нафтових продуктів.  Їх використовують для забезпечення подачі під тиском (високим) рідин, газів, насипних матеріалів, пари. Наші рукави - гнучкі трубопроводи, обладнані на кінцях з'єднувальними головками, призначені для транспортування вогнегасних речовин.

Вимоги, що висувають до рукавів: міцність, великий температурний діапазон, гнучкість та довговічність. Виробляють рукави шляхом армування шарами текстильного каркаса гумових шарів рукава. Відомо, що основна, але не єдина сфера застосування напірних рукавів пов’язана з пожежними роботами.

Наші напірні рукава для ТРК антистатичні для паливо-роздавальних колонок призначені в якості гнучких трубопроводів для подачі нафтопродуктів. Застосовуються на стаціонарних автозаправних станціях і паливозаправних автомашинах.

Рукава паливні напірні антистатичні для паливно-роздавальних колонок призначені для роботи в якості гнучких трубопроводів для подачі нафтопродуктів. Шланги ТРК АЗС складаються з внутрішнього гумового шару, нитяного каркаса і зовнішнього гумового шару.

Працездатність наших рукавів ТРК залежить від температури:
від -40 ° С до + 55 ° С (крім холодного клімату)

Запас міцності рукавів ТРК:
3P для рукавів тиском 10 атм.
3,5Р для рукавів тиском 5 атм.
Діапазон робочих температур: -40-55 °С (крім прохолодних кліматичних умов).

Запаси міцності:

- 3P для шлангів з тиском десять атмосфер;
- 3,5Р для шлангів з тиском п’ять атмосфер.

Чому варто обирати нас

Торговельний Дім - підприємство є одним з найбільших постачальників ГТВ на українському ринку, що відповідають найсучаснішим вимогам та стандартам якості.
Наше підприємство виконує гумування валів та виготовляє гумотехнічні вироби в широкому асортименті:
торцеві ущільнення; рукави високого тиску (РВТ); стрічки конвеєрні; гумовий шнур, стрічка, нитка;
ремені привідні; гумові рукави; гумові кільця; ущільнення гумові; шнур азбестовий, азбестова тканина та азбокартон; платки для шаф попереднього розстоювання тіста; пальці більні та багато інших РТВ.

Якщо Вас цікавить будь-яке питання чи бажаєте отримати допомогу в оформленні замовлення - напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас клієнтами Торговельного Дому РТД!