На настрій та самопочуття людини великий вплив має зовнішній світ: оточення  та й побутові речі теж не відстають. Стиль Вашого помешкання яким би він не був завжди робитиме Ваш настрій та гнутиме свою лінію. Тому, перш ніж облаштувати все у домівці, варто добряче подумати де, як і що буде сточти. Ну і звісно ж не слід "забивати" на меблі, адже це - основне в будинку.  Для того, щоб почуватися дійсно вдома, пропонуємо Вам виготовлення меблів на замовлення. Напевно, перебуваючи вдома,  найбільше активного часу ми проводимо на кухні, а це означає, що до підбору кухні варто віднестися з особливою уважністю. Наша компанія "Mebelin's" здійснює виготовлення кухонь на замовлення Львів за вигідною ціною та з найкращих матеріалів.

Кухня - це улюблене приміщення у всьому домі. Це місце, де Ви не лише їсте, але й проводите свій час з родиною та відпочиваєте після роботи. Тому там має бути затишно, зручно і комфортно. Для цього Вам необхідно правильно її оформити, вдало підібрати меблі та фурнітуру, а також визначитися, як краще використати та оформити простір цього приміщення.

Якщо Ви таки вирішили придбати нове «вбрання» для своєї кухні, то почніть з того, що виміряйте простір приміщення і складіть план розміщення всіх елементів декору.

Родзинкою "Mebelin's" є те, що ми обов'язково враховуємо думку наших клієнтів. Можливість вибору комплекту для різних дизайнів інтер'єру забезпечується зовнішнім оформленням виробу, наприклад: куточки з металевими ніжками підійдуть для інтер'єру в стилях хай-тек, модерн або куточки, що стоять на каркасі, оббиті тканиною донизу або на дерев'яних ніжках, із втяжками по поверхні оббивки - чудово виглядатимуть в класичному інтер'єрі.

Кухонні куточки з древа підійдуть до будь-якого стилю кухні, а особливо до сучасного стилю кантрі. Вироби з ДСП є більш економним варіантом і користуються шаленим попитом!

Замовляючи у нас кухні Ви отримаєте :

  •     Кваліфіковану консультацію по підбору матеріалу та комплектуючих
  •     Індивідуальний підхід до кожного проекту
  •     Найрізноманітніші стильові рішення
  •     Письмовий договір на виконання робіт
  •     Доступні ціни на продукцію
  •     Гарантію від 1 року

Кухня за індивідуальним замовленням - це ваша можливість отримати гарнітур, який буде відповідати актуальним дизайнерським тенденціям і вашим життєвим запитам. У наших кухонь сучасний дизайн меблів, які Ви можете побачити в розвинених європейських містах. Важливою особливістю наших кухонь є те, що всі наші кухні та інші меблі комфортні. На всі наші меблі діє гарантія один рік.

Окрім виготовлення кухонь, здійснюємо ще виготовлення шафи купе .
Якщо Вас цікавить будь-яке питання чи бажаєте отримати допомогу в оформленні замовлення - напишіть або зателефонуйте менеджерам нашого магазину меблів "Mebelin's". Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!