На основі багаторічного досвіду роботи з двигунами Deutz ми створили сервісне обслуговування двигунів Deutz, що забезпечує комплексні рішення для кожного користувача двигунів в складських, будівельних роботах для доріг, шахт, кар’єрів і інших місць.

Важливим рішенням для тривалості якісної роботи двигунів - сервісне обслуговування. Багато людей намагаються доглядати за двигунами своїми власними силами, користуючись знаннями з інтернету і тд. Проте важливо довірити справу професіоналам.

Компанія ХТЗ-Дойц має величезний досвід роботи з ремонту та сервісного обслуговування двигунів виробництва Дойц всіх моделей завдяки досвідченим фахівцям зі стажем роботи в цій сфері вже більше 20 років. Кваліфікації працівникам додає й те, що вони пройшли навчання у навчальному центрі заводу "DEUTZ AG" у Німеччині. Дане навчання говорить про професіоналізм та відповідальне відношення до своєї роботи.

Якщо ви виявили будь-які несправності, навіть ті, які, на вашу думку, не значні, їх треба терміново усунути. Адже несвоєчасне виявлення та владнання проблем може призвести до серйозніших поломок, які займуть більше часу, нервів та коштуватимуть набагато дорожче. Ремонт, сервісне обслуговування двигунів Дойц варто довіряти лише спеціалістам, адже вони знають усі принципи роботи механізму й зможуть усунути несправності за короткий термін часу.

Ви можете скористатися послугами нашого сервісного центру для Дойц двигуна, який забезпечує повний спектр послуг, включаючи:

  • комп’ютерна діагностика Дойц;
  • аварійний ремонт Дойц;
  • сервісне обслуговування Дойц;
  • основний ремонт Дойц.

Завдяки високим стандартам роботи та якості запасних частин ми надаємо послуги з ремонту на найвищому рівні.

Deutz AG - німецька акціонерне товариство по виробництву двигунів внутрішнього згоряння, засноване в 1864 році в Кельні. Компанія працювала під різними назвами, в тому числі KHD (німецький: Klöckner-Humboldt-Дойц AG). На додаток до конструкції двигунів внутрішнього згоряння, що охолоджуються повітрям, водою або маслом, компанія була залучена у виробництво локомотивів, вантажівок, автобусів, сільськогосподарської та складської техніки. Вантажні автомобілі та автобуси були виготовлені фірмою KHD під маркою Magirus-Дойц.

ТОВ "ХТЗ-Дойц" - компанія з величезним досвідом роботи з ремонту, сервісного обслуговування двигунів виробництва "DEUTZ" всіх моделей, а також продажу оригінальних запчастин, і двигунів Deutz в зборі. Наше підприємство засноване на базі Київського представництва з гарантійного та сервісного обслуговування тракторів виробництва ВАТ "ХТЗ" з числа досвідчених фахівців зі стажем роботи в цій сфері більше 20 років, які пройшли навчання в навчальному центрі заводу "DEUTZ AG" у Німеччині.