Вибираючи спосіб реклами свого товару чи підприємства зверніть увагу на пакети з логотипами!

Рекламні пакети типу «майка» і типу «банан» виробляються з поліетилену низького та високого тиску. Основна їх функція - презентація фірми, шляхом нанесення логотипу на пакет. Також ці пакети здатні витримувати досить важкий вантаж, тому їх широко використовують в торговельних мережах. Друк на пакетах майка Україна можна замовити в компанії «Екстра Пластик».

Саме пакети з рекламою або логотипом компанії є одними з найпопулярніших продуктів на фабриках пакетів. Адже подібний вид реклами охоплює величезну цільову аудиторію, з такими пакетами можна зустріти людей різного віку та соціального статусу, забезпечуючи компанії-замовнику безліч конкурентних переваг.

Використовуючи наші рекламні поліетиленові пакети, ви зможете:

  • підвищити якість сервісного обслуговування своїх покупців, що, безумовно, не залишиться непоміченим;
  • самостійно провести маркетингове дослідження, необхідне для успішної роботи;
  • барвисте фірмове упакування, виготовлене на замовлення, природно підкреслить і зміцнить імідж Вашої фірми або підприємства;
  • дати можливість мати під рукою Ваші координати;
  • дійсно розширити коло постійних клієнтів.

До того ж цей вид реклами відрізняються масовістю і широтою охоплення аудиторії, а також дешевизною і швидкістю виробництва. Пакети є, крім того, універсальним видом упаковки, яий підходить для зберігання і транспортування різних типів товарів. Найчастіше, компанії віддають перевагу при замовленні такої продукції виробам з поліетилену. Вони не тільки більш вигідні у фінансовому плані, але і є найбільш довговічними і практичними в порівнянні з пакетами з інших матеріалів. Вони ідеально підходять для продуктів, які вбирають сторонні запахи, можуть використовуватись тривалий час, відрізняюються міцністю і легкістю.

Компанія «Екстра Пластик» здійснює фарбування та нанесення друку на поліетиленові пакети методом флексографії. Флексографія, флексодрук або флексографічний друк - це спосіб високого друку з використанням гнучких гумових форм і рідких фарб, що швидко сохнуть. Цей метод зумовлює високу яскравість, чіткість і стійкість нанесення реклами, логотипу, малюнка або фотографії на поліетиленові пакети.

Цінова політика досить прийнятна для ринку України - розумні та чесні ціни гарантовані. А для постійних оптових замовників передбачені вигідні знижки. Замовлення приймаємо зі всієї України. Гарантуємо оперативну доставку. Запрошуємо відвідати наш портал та ознайомитись з детальною інформацією!