Індустрія краси користується величезною популярністю з найдавніших часів. Салони краси будуть актуальні завжди, оскільки кожен з нас хоче добре виглядати, зберегти молодість і здоров’я. Ринок індустрії краси щороку зростає на 15-20 відсотків.  Бізнес привабливий ще і тим, що при порівняно невеликих вкладеннях, через кілька місяців вже можна буде отримувати прибуток. Навіть у невеликому місті ціна за стрижку коливається від 150 до 300 гривень, не кажучи вже про мегаполіси. Якщо Ви вирішили відкривати чи вже маєте власний салон  - Вам до нас. Саме у нашій компанії «Beauty Business in Ukraine» Ви можете обладнання перукарське купити недорого та інше обладнання за хорошими цінами.

Окрім якісного професійного оснащення надаємо послуги, які знадобляться Вам для того, щоб Ваш салон краси не блиснув і погас, а процвітав упродовж десятків років.
У нашої компанії є фахівці з бізнес-питань, які направлять Вас на правильну стежину без падінь.
У нашій компанії є можливість замовити послугу Салон краси «під ключ».  Звернувшись до нас, Ви забезпечите своє процвітання у "б'юті" сфери на довгі роки. Наша компанія пропонує Вам надати програму, яка б забезпечила успішне функціонування Вашого салону краси.
Зокрема, ми пропонуємо:

  • 1.. Сформувати ідеї в концепцію, планування. Ваша мрія перетвориться у бізнес-план, який складається зі сходинок. Звісно, що важливу роль у функціонуванні салону краси відіграє документація. Наші фахівці якісно проконсультують Вас, щоби Ви не заплутались в документах Дотримання цього плану забезпечить Вам успіх.
  • 2. Складення дизайну проєкту. Окрім бізнес-плану Ви отримаєте ще й архітектурний план, який задовольнить найвибагливішого клієнта.
  • 3. Підбірка обладнання і меблів. Для того, щоб Ваш салон краси мав не просто привабливий вигляд, а й був оснащений багатофункціональним обладнанням. В асортименті нашої компанії високоякісне перукарське обладнання, оснащення для манікюру, масажу, візажу тощо. Так, наприклад, у нас Ви можете придбати крісло для візажу за акційною ціною.
  • 4. Також, ми здійснюємо навчання персоналу. Навчання у нас ділиться на дві групи: навчання для власників бізнесу та персоналу салону краси (курси спеціалізовані для перукарів, майстрів манікюру і педикюру, косметологів і масажистів).
  • 5. Запуск та нагляд. Упродовж 2 місяців наші спеціалісти будуть спостерігати за роботою Вашого дітища та консультувати в разі потреби.

Для того, щоб Ваш салон краси не просто тримався упродовж десятиліть, а успішно функціонував - пропонуємо звернутися до «Beauty Business in Ukraine». Після цього Ви гарантовано буде смакувати успіх.

Для того, щоб отримати консультацію наших менеджерів щодо товару чи наших послуг - напишіть або зателефонуйте нам. Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!