Центр освіти «Джерело» використовує принципово нові передові методи навчання. Дистанційна навчальна програма сертифікована. За основу взято методику навчання, яка значно підвищує рівень засвоєння навчального матеріалу та привчає учнів до самодисципліни.

Ця система освіти навчає мислити та аналізувати і, як наслідок, успішно готує учнів до реального життя та усвідомленого вибору професії.

Основна форма роботи - самостійна. Учням надаються:

  • програми (розроблені відповідно до Держстандарту освіти);
  • календарно-тематичні плани;
  • рекомендовані навчальні матеріали;
  • типові завдання й вправи різного рівня;
  • пробні та контрольні тести.

Центр дистанційної освіти «Джерело» - це повноцінний навчальний заклад з уроками, завданнями і вчителями онлайн.
Уся інформація зосереджена на одному навчальному веб-сайті, до якого мають доступ учні школи та батьки.Тут вони отримують теорію та завдання, які потрібно виконати самостійно. 

Центр дистанційної освіти «Джерело» надає різні форми навчання: стандарт, екстерн, слухач,сімейна та дистанційне навчання за кордоном.

Форма навчання "Стандарт" підходить для учнів, які системно та поурочно вивчають всі навчальні предмети, передбачені чинним законодавством України та Робочим навчальним планом школи.

Форма навчання "Екстерн" передбачає самостійне опанування програмового матеріалу і вивчення навчальних предметів, передбачених чинним законодавством України.

Форма навчання "Слухач" навчання зручна, якщо Ви навчаєтесь в традиційній школі, проте бажаєте удосконалити або отримати додаткові знання.

Форма дистанційного навчання "Сімейна+" передбачає самостійне опановання програмового матеріалу і вивчення навчальних предметів, передбачених чинним законодавством України.

Якщо Вас цікавить навчання за кордоном з отриманням державного документу про освіту, офіційні зарубіжні партнери дистанційної школи «Джерело» надають таку можливість! Особливі умови - Суттєві партнерські знижки для учнів дистанційної школи «Джерело»!

Відразу необхідно зазначити, що не існує двох однакових програм для дистанційного навчання. Можуть бути подібні методи та форми, проте, в цілому навчання завжди буде відрізнятися. Це властиво будь-якій загальноосвітній чи вищій школі, де навіть при наявності єдиних стандартів та загальних вимог, фактичне навчання трохи відрізняється. Ці відмінності випливають з природних потреб навчальних закладів, де фактично працюють різні викладачі, діють різні академічні школи, встановлюється різний акцент на напрямку навчання.

Стати учнем нашої школи Центр дистанційної освіти «Джерело» дуже просто, потрібно лише зібрати документи та надіслати їх нам на електронну адресу, а також оплатити навчання.