Головне застосування деревної щепи - це опалення. Її можна використовувати як окремо, так і в якості матеріалу для розпалу більш щільного палива. Паливна щепа чудово горить у камінах, кам'яних печах, мангалах і лазнях, а також у котлах для сільськогосподарських відходів (лушпиння соняшнику і т.д.). Щоб отримати щепу дуже зручно користуватись саме щепорізкою!

Щепорізка - це пристрій, який призначений для подрібнення в паливну або технологічну тріску різних відходів деревообробки (опил, обрізки, горбилі і т.д.), відходів дерев (гілки, верхівки, пеньки, крони) та садових відходів (листя, трави, бур’яну). 

При подальшій переробці з тріски можливо виробляти паливні гранули і пелети. Тріска може бути використана для копчення в різних коптильнях. Отже, щепоріз знаходить своє застосування найчастіше в сфері деревообробної промисловості, комунальних підприємствах для утилізації дерев, подрібнення листя, трави у саду, лісопильних роботах. Простіше кажучи, тріскодробарка, стане помічником у будь-якому господарстві, де потрібно подрібнити тріску.

Переваги щепоріза над іншою технікою для переробки деревини:

  • висока продуктивність;
  • просте обслуговування;
  • оптимальні габарити;
  • можливість ремонту;
  • надійність.

Для підприємств, які займаються переробкою дерев і для садівників, рекомендуємо купити подрібнювач деревини. Підтримувати сад в гарному стані буде набагато легше, завдяки використанню деревоподрібнювача. Відмінною особливістю щепорізу є демократична ціна. При цьому, економію часу зможе оцінити кожен господар.

Красилівський ливарний завод пропонує придбати щепорізку власного виробництва. Завдяки барабанній конструкції нашого устаткування можна легко переробити не лише довгомірні відходи, але й кускові, обрізки. Отримані в результаті фракції є однорідними. Наявність системи no-stress дозволяє контролювати навантаження та виключає можливість забивання рубального механізму. Також додатково можна забезпечити дробарку стрічковим транспортером, що підвищить рівень безпеки та продуктивності. Наші дробарки використовують для переробки різних відходів лісопиляння та меблевого виробництва. Отримані в результаті тріски використовують для опалення у різних установках.

При покупці щепорезів основними параметрами, які стануть визначальними при виборі певного пристрою стануть: розміри тріски, зручність обслуговування, безпека роботи, рівень продуктивності.

Красилівський ливарний завод пропонує дійсно якісне обладнання. Замовляйте обладнання для подрібнення деревини на сайті через корзину або за контактними номерами телефонів. Доставка по всій Україні. Якість перевірена роками!