Будь-яка жінка мріє про ідеальне тіло – струнке, доглянуте, з пружною шкірою. Для того, щоб виглядати приголомшливо часто люди вдаються до різних видів масажів. Наш Центр надання спа послуг «Анастасія» пропонує таку послугу як вакуумно-роликовий масаж Луцьк. Це вид масажу найбільш дієвий для тих, хто хоче мати пружну підтягнуту шкіру й щодня виглядати наче з обкладинки. В цій статті ми постараємося поглибити Ваші знання про цей вид масажу та важливість виконувати його у спеціалізованих закладах.

Вакуумно-роликовий апаратний масаж – це один з найсучасніших та ефективних видів масажу, призначений для вирішення проблем корекції обличчя та тіла, а також терапевтичних проблем, пов’язаних з опорно-руховим апаратом.

Чому вакуумно-роликовий масаж?

 1. Надає коригувальну дію на “апельсинову шкірку” при будь-якій стадії целюліту, допомагає впоратися з проблемою зайвої ваги. Порушення мікроциркуляції неминучі при целюліті через здавлювання судин, що розрослися жировими клітинами та оточуючих їх фіброзними тканинами. Погіршення мікроциркуляції підсилює в’ялість шкіри, а затримка рідини в зонах целюліту, в кінцевому підсумку, робить “апельсинову шкірку” ще більш рельєфною. Глибокий механічний вплив на жирову клітковину покращує кровообіг в ураженій зоні, розрихлює та розм’якшує її, даючи яскраво виражений естетичний ефект.
 2. Підтягує (виражений ліфтинговий ефект) та відновлює пружність та еластичність шкіри. Позитивний вплив на колагенові та еластинові волокна проявляється поліпшенням текстури, тонусу та еластичності шкіри.
 3. Надає дренувальну дію на лімфатичну систему. Стимуляція венозної та лімфатичної системи зменшує набряклість тканин.
 4. Усуває дрібні зморшки, живить та тонізує. Посилення відлущування верхніх шарів епідермісу сприяє оновленню та відновленню природного блиску шкіри.

– для м’язової тканини:

 1. Енергійно масажує (ефективний після фізичних навантажень);
 2. Сприяє зняттю втоми та болю;
 3. Знімає м’язові спазми;
 4. Стимулює кровообіг та лімфообіг;
 5. Тонізує м’язи.

– для організму в цілому:

 1. виводить токсини;
 2.  Знімає набряки;
 3. Прискорює розсмоктування гематом;
 4. Стимулює імунну систему;
 5. Полегшує роботу серцево-судинної системи.

Як ми бачимо, такий вид масажу не заважить жодній людині. Як результат в кінці курсу Ви отримаєте струнку, підтягнуту фігуру, зникнення або зменшення в об"ємах локальних жирових відкладень і целюліту (залежно від ступеня повноти на початку курсу), зниження маси тіла, підвищення пружності та еластичності шкіри, а також великий заряд позитивної енергії і гарний настрій. А якщо в тандемі з антицелюлітним вакуумно-роликовим масажем, Ви скористаєтеся нашою доглядовою косметикою - 100% будете виглядати чарівно.


Які мінуси?
Після процедури на шкірі залишається стійке почервоніння, яке проходить через пару годин, можуть утворюватися дрібноточкові крововиливи, які розсмоктуються протягом 3-5 днів.

Виникнення плям після сеансу вакуумного масажу потрібно розглядати як важливий складовий елемент діагностики та лікування. Темно-червоні плями з набряклими краями – це ознака потужних застійних процесів в глибині тканин. Червоні плями з дрібноточковими крововиливами, але без припухлостей вказують на більш поверхневі зміни в шкірі, підшкірній та жировій клітковині. Уповільнене утворення плям свідчить про глибинну природу застійних процесів.

Плями утворюються в областях, де м’язи виконують великі статичні навантаження. Процес утворення плям відбувається, як правило, протягом перших чотирьох сеансів вакуумного масажу.

Зверніть увагу, що:
При повторному курсі вакуумно-роликовому масажу плями на шкірі вже не утворюються навіть при високому ступені впливу. Практично відсутні хворобливі відчуття‼️!

Прочитавши про особливості вакуумно-роликового масажу, Вам важливо звернутися до спеціалістів, адже правильно техніка виконання забезпечить Вам не лише прекрасний вигляд, а й чудове самопочуття. У нашому Центрі надання спа послуг «Анастасія» тільки висококваліфіковані спеціалісти, які знають, як утримати Вашу чарівність, подарувати хороше самопочуття та впевненість. Якщо Вас цікавить будь-яке питання  - напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!