Хочу представити вашій увазі українського художника, - мого давнього товариша, - Мирона.

  Якщо ви є поціновувачем мистецтва, то бачили вже багато художніх робіт, і вас, мабуть, не так легко здивувати витонченою роботою майстра. 

  Проте, навіть, якщо говорити про досвідчених любителів декоративного мистецтва, - хочу сказати, що твори п. Мирона є вартими того, щоб їх побачили.

  У його творах поєднюється і глибокий художній задум і краса, і високий рівень майстерності.

  Чому, на мою думку, сьогодні це важливо?

  Більшість знавців та критиків прийшли до спільного висновку, що метою сучасного мистецтва є не бажання створити довершену роботу чи донести певну ідею. Головною метою є саме самовираження.

  У популярному мистецтві зокрема домінує "концептуалізм". Його головною засадою є фокусування не на предметі мистецтва, а створення нового сенсу та нової думки, тому естетикою ці автори, зазвичай, нехтують. Саме тому, для концептуалістів мистецтвом може бути буквально будь-що - пісуар, стіл чи навіть порожня стіна.

  Бажання робити мистецтвом абсолютно все, наводить на думку, що надаючи сенс безглуздим речам, митці просто хочуть виглядати більш витонченими. 

  А як ви вважаєте? Чи повинне мистецтво XXI століття "шокувати", викликати огиду; чи навпаки формувати у нас почуття прекрасного і піднімати настрій?

  Якщо ви бажаєте більше дізнатися про вироби п. Мирона, то запрошую вас відвідати сторінку нашої кампанії на цьому майданчику.