Нерідкими є випадки, коли недостатньо об'ємні вітальні та спальні і вже зовсім крихітні кухні і передпокої створюють певні труднощі в процесі планування та подальшої обстановки інтер'єру. Дуже часто ми відмовляємося від покупки вподобаних меблів з банальної причини того, що її нікуди поставити. Наша компанія "Mebelin's" здійснює виготовлення шафи купе на замовлення Тернопіль за оптимальною ціною.

Шафи-купе варто замовити у "Mebelin's" тому, що:

Об’ємність – шафи купе на замовлення дозволяють використовувати внутрішній простір на всі 100%, що є важливим чинником для маленьких квартир.

Лаконічність – для виготовлення і установки шафи купе не потрібно дотримуватися строгих правил щодо бічних, верхніх і нижніх панелей.

Наповнення – один з важливих моментів в проектуванні, адже наповнення шафи купе дає можливість заховати все зайве і не позичати і так невеликий простір в наших будинках.

Індивідуальність – будь-які меблі замовлені в нашій компанії виконується строго за індивідуальним проектом і побажанням замовника.

  Наші шафи-купе безпечні для експлуатації. Дзеркала на дверях в шафах-купе завжди захищені особливим покриттям, щоб не розкришитися від удару. У розсувний системі дверей використовується спеціальний ущільнюючий амортизатор - Шлегель - забезпечує щільне прилягання до бічних стінок і утримує двері на напрямних.

Для шаф-купе "Mebelin's" характерна зручність і практичність розсувних дверей. Шафи-купе дозволяють суттєво економити простір кімнати завдяки розсувній конструкції дверей. Ці конструкції також надійні і практичні в зверненні. Матеріали, з яких вони створюються, як правило, відрізняються гарною витривалістю і тривалим терміном експлуатації, вологостйкістю, на них менше осідає пил.

Місткість і багатофункціональність. Конструкція шафи-купе дозволяє пристосовувати її під зберігання величезної кількості різних речей - починаючи з одягу, взуття та книг і закінчуючи побутовою технікою і навіть ліжком. До того ж, сучасні технології дозволяють встановлювати на рейки не тільки двері, але і всю шафу, якщо вона невеликої глибини, що можна використовувати при зонуванні приміщень.Ще одним зручним варіантом використання може бути двостороння шафа, встановлювана в стіні між коридором і житловою кімнатою. Наприклад, з боку передпокою він виконує функції шафи для одягу, а з іншого боку, у вітальні - це стелаж для книг.

Окрім шафи-купи, Ви можете придбати на замовлення диван та кухню.

Якщо Вас цікавить будь-яке питання чи бажаєте отримати допомогу в оформленні замовлення - напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!