Автоклав - герметичний пристрій для здійснення технологічної обробки речовин в герметичній посудині під дією підвищених температур та надлишкового тиску. Наша компанія "Технолог" пропонує автоклав промисловий недорого купити хорошої якості.

Промислові автоклави мають широке застосування в різних сферах. За допомогою автоклавів можна стерилізувати і пастеризувати овочеві, фруктові, м'ясні, рибні консерви. Купуючи промисловий автоклав в нашій компанії, ви отримуєте повністю готове до роботи обладнання, основною метою якого є стерилізація консервованої продукції в будь-якій упаковці. Виготовляють їх із сталі спеціальних сортів, чавуну, міді та інших металів. Внутрішню поверхню автоклавів іноді покривають антикорозійними матеріалами.

Сфера застосування автоклавів досить широка, їх використовують в металургії, в хімічній промисловості - для проведення різних аналізів, прискорення хімічних реакцій і при виробництві гербіцидів, в медицині - для стерилізації обладнання, в харчовій промисловості - для стерилізації, пастеризації, приготуванні консервованих овочів, риби, м'яса, молочної продукції. Також автоклави застосовують при виробництві гуми - для вулканізації, при виробництві будівельних матеріалів і в інших галузях народного господарства.

Оскільки обслуговування і експлуатація промислових автоклавів ставиться до виконання робіт підвищеної небезпеки, то весь обслуговуючий персонал повинен мати відповідні посвідчення (роботи з судинами під тиском, група з електробезпеки, експлуатація об'єктів, що працюють під тиском і т.д.).
Серед технічних і організаційних заходів повинно бути виконано наступне:
1. Все манометри і термометри повинні бути повіреними.
2. Виконано заміри опору ізоляції, петлі «фаза-нуль» і контуру заземлення.
3. Всі металеві частини повинні бути заземлені.
4. Приміщення, де встановлено автоклав, повинні бути обладнані автоматичною системою пожежогасіння.
5. Місце установки автоклава має добре вентилюватися, а в разі виникнення пожежі всі системи кондиціонування і вентиляції повинні бути відключені.
Для безперервності роботи виробничої лінії харчування автоклавів краще виробляти від двох незалежних джерел (наприклад, генератор і централізована магістраль електропостачання).

Монтаж і налагодження обладнання повинна виконувати спеціалізована монтажна організація з відповідними сертифікатами та дозволами.

Якщо Вас цікавить будь-яке питання чи бажаєте отримати допомогу в оформленні замовлення - напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!