Багато батьків сьогодні шукають альтернативи традиційним загальноосвітнім школам. Причин для цього більш ніж достатньо: незадовільна якість навчання, невідповідність шкільної програми актуальним вимогам, слабкий педагогічний склад, нездорова атмосфера в шкільному колективі. Але бувають і інші випадки, коли дитина просто не може відвідувати заняття, активно бере участь в спортивних змаганнях, або сім'я проживає за кордоном.

У центрі освіти “Джерело” пояснюють, що для дистанційного навчання не важливо, де наразі перебуває учень. Дистанційна середня школа зарахування зважає на те, що скажімо, дитина подорожує з батьками або займається спортом і часто буває на зборах команд. Це не заважає проходити програму, бо не треба гаяти час на дорогу до школи, немає жорсткої залежності від розкладу уроків, учень все робить тоді, коли йому найзручніше. Водночас, і центр, що провадить домашнє навчання, і батьки контролюють успіхи і допомагають в організації уроків.

Як і у традиційній формі навчання, дистанційна відбувається відповідно до державних навчальних програм Міністерства освіти України. Кожен випускник по закінченню отримує державні документи про освіту: свідоцтво про базову загальну середню освіту (9 клас), атестат про повну загальну середню освіту (11 клас).

Центр дистанційної освіти «Джерело» пішов ще далі, навчання кожного учня, в цій системі, це індивідуальний та гнучкий процес. І хоча всі випускники відповідають формальним вимогам, існує можливість вибудувати власний навчальний план, освоювати матеріал у своєму темпі, робити акцент на тих сферах, котрі цікаві учневі. Саме така гнучкість та адаптивність дає величезну перевагу дистанційному навчанню, вона дозволяє не тільки оптимізувати час та програму, а й знизити стрес-фактор для всіх учасників процесу.

Для батьків, що вперше замислилися про домашню освіту, може бути приємною несподіванкою помірність цін на неї. Сплатити за семестр чи рік дистанційного навчання може бути вигідніше, ніж той таки рік витрачатися на походи до школи, якщо врахувати всі витрати:

  • транспорт;
  • шкільна форма;
  • портфель;
  • товари до школи;
  • спеціальні перекуси;
  • свята й дні народження;
  • сплата внесків на заходи та ремонт класів тощо.
  • Виходить, що навчання в школі не таке вже й дешеве, то чи не краще вкласти ці гроші в придбання якісних знань та репетиторів, ніж у дотримання традицій колективу?

Фактично, Центр дистанційної освіти «Джерело» на практиці реалізує те, що прагне зробити традиційна школа: забезпечити рівний та всеосяжний доступ до знань, розкрити здібності та таланти, прищепити необхідні навички та якості. Якщо додати до цього можливість впровадження всіх сучасних комунікативних засобів, інноваційних методів та передових напрацювань, то ми отримуємо ту саму форму, яка може по-справжньому підготувати учня або студента, дати актуальні та сучасні знання і навички.