Колюча стрічка, порівняно з колючим дротом, завдає серйозніші рани та складніше долається людьми без інструментів, даючи охороні більше часу на реагування. Компанія «Кайман» підготувала інформацію про способи використання колючої армованої стрічки.

Армована колюча стрічка використовується замість звичайного колючого дроту у випадках, коли вимоги до охорони об'єкту підвищуються. Звичайний колючий дріт, хоча і досить надійний, але легко перекушується звичайним побутовим інструментом, та і конструкція шипів колючого дроту, по сучасних мірках, не забезпечує її достатньої ефективності як засобу захисту периметра об'єктів. Тому у випадках, коли об'єкту потрібна надійна і ефективна охорона, краще на заміну звичайного колючого дроту використовувати сучаснішу армовану колючу стрічку.

Колюча стрічка винайдена в Німеччині під час Першої світової війни як крайній захід в умовах нестачі дроту. Незабаром її почали армувати дротом. Нині армовану колючу стрічку випускають з можливістю обтиску дротяного сердечника від 1,8 до 4 міліметрів.

Для виготовлення колючої стрічки використовують звичайну металеву стрічку, наприклад, з холоднокатаної оцинкованої сталі. У цій стрічці, на деякій відстані від осі симетрії, з обох боків рівномірно пробивають, наприклад, штампуванням,  симетричні  зовнішнівідкрити  кишені перемички  між  якими  утворюють  велику  кількість протилежних пар елементів кожний з яких складається з основи та протилежно направлених зубців 5, розташованих із зовнішніх боків елементу. Отриману колючу стрічку армують сталевим дротом. Операцію армування здійснюють шляхом поздовжнього огинання центральної ділянки колючої стрічки навколо сталевого дроту. При цьому відбувається охоплення центральною ділянкою колючої стрічки сталевого дроту на кут більший за 180 градусів, що утворює надійне нероз'ємне замкове з'єднання, крайками центральної ділянки стрічки.

Завальцьована колюча стрічка має кращі захисні властивості за рахунок того, що стрічку неможливо перерізати ножицями і відокремити від армуючого дроту, зробивши спіральне загородження не колючим. Армовану колючу стрічку (АСКС, або АКС) накручують на барабан, витки в 3-11 місцях з'єднують за допомогою дроту, стрічки або металевої скоби. При розтягуванні цієї спіралі утворюється важке для подолання циліндричне колючо-ріжуче загородження.

Виробнича група «Кайман» займається виробництвом і поставками сучасних комплексних системи захисту периметра об'єктів, які використовуються для охорони об'єктів найрізноманітнішого призначення. У нас ви можете замовити колючу стрічку за вигідною та доступною ціною!