Компанія «Кайман» підготувала інформацію про термін служби і ефективність загороджень з армованої колючої стрічки. Враховуючи той факт, що загородження з армованої колючої стрічки можуть експлуатуватися під фізичними навантаженнями і просто неба, дуже важливо, щоб термін їх служби був максимальний. Основним параметром, що визначає якість і термін служби загороджень це використання дротяного сердечника з пружинними властивостями стійким до деформації.

Армована колюча стрічка витримує значні навантаження, не деформуючись. Виробник оцинковує дріт, завдяки чому він стійкий до будь-яких погодних умов. Якщо купити Єгозу та встановити на ділянці, вона забезпечить максимальний захист від зловмисників на термін від 25 років.

Не менш важливою умовою для ефективності та терміну служби спіральних колюче-ріжучих загороджень є спосіб кріплення сусідніх витків армованої колючої стрічки, що також запобігає деформації загороджень.

При використанні у виробництві спіральних бар'єрів безпеки дроту низьковуглецевого і з меншою кількістю скоб вже не важлива ступінь цинкування матеріалів з яких зроблені загородження, оскільки вони прийдуть у непридатність від деформації задовго до того як проіржавіють.

Відсутність витрат на експлуатацію ще одна величезна перевага. Дріт не потребує додаткового догляду. Завдяки цинковому покриттю він зберігає естетичні характеристики протягом усього терміну експлуатації.

Широкий спектр застосування робить армовану стрічку затребуваним товаром. Фізична перешкода підходить для установки на промислових, військових, сільськогосподарських і приватних об'єктах. Ріжучі кромки можуть серйозно травмувати тіло, що відбиває у втікачів бажання подолати перешкоду. Колючі внутрішні конструкції залишають порізи на тілі тварин. Невеликі ділянки під наглядом будуть захищеніші з колючою стрічкою. Дріт з ріжучими елементами встановлюють в «мертвих зонах» периметра. Це дозволяє забезпечити максимальний захист ділянок, які перебувають поза полем зору камер. Приватні території та автомобільні стоянки часто захищені спіралю, що встановлена поверх паркану, стануть фізичною перешкодою для зловмисників.

Компанія «Кайман» знає все про колючий дріт. Використання високолегованого дроту також істотно збільшує опірність армуючого дроту процесам корозії, але значно впливає на ціну. Ми виробляємо спіральні огородження Єгоза, мобільні і плоскі загородження Єгоза, які користуються величезним попитом в Україні та за кордоном, і застосовуються для охорони та захисту периметра об'єктів, з різноманітними вимогами до безпеки.