Складна геометрична форма, неможливість звичного способу монтажу, обмеження у використанні клею через постійне коливання температур – всі ці фактори значно ускладнюють процес утеплення ємностей: резервуарів, цистерн для води та інших речовин. Теплоізоляція ємностей ППУ - найкращий вихід з ситуації.

Утеплення резервуарів, ємностей, сховищ рідин необхідне для того, щоб забезпечити сталу потрібну за технологією температуру і безпеку виробничих процесів, також убезпечити металеві поверхні цистерн, резервуарів, наливних терміналів від дії корозії. Зазвичай такі проблеми вирішували методом звичайного фарбування чи одягання цистерн у мінеральну вату, але ці технології застарілі, недовговічні та ресурсозатратні і в сучасних умовах такий варіант неприйнятний.

Теплоізоляція ємностей пенополіуретаном також допомагає знизити рівень теплових втрат. Це питання актуальне для акумуляторних баків, заповнених гарячою водою. Особливо, якщо ємности мають великі розміри та складну конфігурацію обладнання, яке експлуатується при високих температурах. Застосування безшовної теплоізоляції Elastopor H / Elastospray забезпечує мінімізацію рівня теплових втрат згідно вимогам ДБНУ, й відтак забезпечує безпечні та комфортні умови праці для обслуговуючого персоналу в промисловості та енергетиці.

Здійснюючи теплоізоляцію пінополіуретаном, ви вкладаєте гроші в утеплення лише один раз, а не постійно (під час поточних ремонтів) або кожні 5-7 років (під час капітального ремонту існуючої теплоізоляції). Завдяки своїй унікальності, пінополіуретан не втрачає своїх теплоізоляційних властивостей протягом усього періоду експлуатації (більше 30 років), не вимагає ремонту і заміни, та має швидку окупність.

Крім того, пінополіуретановий шар володіє широким рецептурним діапазоном, що дає можливість виконувати нанесення теплоізоляційного матеріалу на ємності, цистерни та інші резервуари, до яких пред'являються найрізноманітніші технологічні вимоги.

У результаті ми маємо цистерну, утеплену безшовним матеріалом, який не боїться високих температур і вологи, а значить, він буде зберігати свої властивості довгі роки і економити енергію і час. Термін служби такого утеплення більше 30 років і це всього за додаткові 3000 грн у порівнянні з утепленням цистерни мінеральною ватою.

Компанія «ВКФ Едванс» займається утепленням ємностей та резервуарів за допомогою напилення пінополіуретану. Приймаємо замовлення будь-якої складності, працюємо з сучасним обладнанням для напилення утеплювача під високим тиском. Виконуємо роботу швидко та якісно. Замовити наші послуги можна за телефоном. Приймаємо замовлення в центральній та західній Україні.