Автокран - це вид спецтехніки, що складається з колісного шасі та вантажопідйомного обладнання. Завдяки своїй мобільності, така спецтехніка користується популярністю в сферах промисловості, виробництва, будівництва і багатьох інших. Сучасні автокрани володіють не тільки відмінними експлуатаційними характеристиками, але і екологічною роботою, підвищеною безпекою і приємним дизайном, але ремонт автокранів Україна часом необхідний.

В якості основи автокранів зазвичай використовують шасі серійних вантажних автомобілів - завдяки такій базі моделі і отримують достатній рівень мобільності. Крім цього, автомобільний кран може оснащуватися іншими башенно-стріловидними установками. В цьому плані використовуються шасі універсальні. Також конструкція автокрана передбачає чотири опори виносного типу, що інтегруються за рахунок гідроприводу. Робота на великих висотах вимагає підвищеної стійкості спецтехніки, тому на задніх мостах є гідравлічні стабілізатори.

Ремонт таких автокранів повинен бути відповідної якості.

Крани автомобільні - це незамінні пристрої для величезного спектру робіт:

  • на всіх етапах монтажно-будівельних робіт, особливо для швидкомонтованих і модульних споруд;
  • розвантажувально-навантажувальні процеси на складах, портових і транспортних вузлах;
  • прокладання трубопроводів, газопроводів, інших комунікацій;
  • прокладка і ремонт електромагістралей, кабельних ліній;
  • рятувально-евакуаційні роботи;
  • ліквідація аварій і наслідків стихійних лих;
  • в сільськогосподарської, комунальної, лісозаготівельної та інших сферах.

При недотриманні техніки безпеки існує значний ризик створення аварійних ситуацій та нанесення шкоди здоров'ю людини. Залиште ремонт автокранів професіоналам! Наші фахівці оперативно визначать всі наявні ушкодження і якісно проведуть діагностування і ремонт автокрана. Наша компанія виконує різні ремонтні роботи: ремонт автокранів, автовишок, гідравліки автокранів, стріли автокрана, опу. Наша компанія здійснює продаж нових автокранів від виробників і сервісне обслуговування вантажопідйомної техніки. Фахівці нашої компанії пропонують найоптимальніші варіанти ремонту та сервісного обслуговування, що основані на індивідуальних особливостях кожної одиниці спецтехніки.

Запасні частини до кранів та маніпуляторів - компанія яка забезпечить якісний ремонт автокранів. Ми гарантуємо високу якість, низьку ціну та широкий асортимент товарів та послуг. Ми піклуємось про те, аби клієнт був повністю задоволений співпрацею. Тому ми пропонуємо різні варіанти оплати та доставки, які обговорюються під час оформлення замовлення.