Лікування алкоголізму є актуальною послугою на сьогодні. Алкоголізм – справжня біда сьогодення, з якою зіштовхнулося багато сімей у нашій країні. За потяг до спиртного, незалежно від того, річ йде про легкі чи важкі напої, алкоголіку дуже часто доводиться розплачуватися своїм здоров’ям, роботою, статусом у суспільстві, родинними відносинами. Кодування від алкоголізму Одеса в центрі Добролюб допоможе захистити ваших близьких від впливу алкоголю.

«Кодування» – це система впливу на психіку пацієнта з метою викликати у нього почуття байдужості до алкоголю і фобію (страх) до наслідків його вживання. Кодування від алкоголізму є розповсюдженою процедурою в практиці лікування цієї хвороби.

Звертаємо вашу увагу, що для того, щоб кодування алкоголізму дало максимальний ефект, в організм залежної людини «вшивається» (вводиться) спеціальний препарат, який, у разі виникнення реакції навіть з малою дозою алкоголю, неминуче призводить до ряду наслідків, які раніше «передрікали» людині, яка пішла у запій.

Кодування від алкоголізму являє собою доволі популярну послугу, на яку є велика надія як серед родичів людей, котрі потрапили в алкогольну залежність, так і серед самих алкоголіків, котрим довелося зіштовхнутися з достатньо серйозними проблемами зі здоров’ям. Кодування є стресовим методом, що націлений на створення умовного рефлексу, який проявляється у формі відрази у людини до напоїв, котрі мають у своєму складі алкоголь.

У період зловживання алкоголем організм постійно "працює на спирті" і не може без нього нормально функціонувати. Організму необхідні все нові і нові надходження спиртного. У такому випадку людині необхідна допомога фахівців. Адже потрібно постаратися попередити можливий розвиток білої гарячки, печінкової або ниркової недостатності, інфаркту міокарда або інсульту.  Виведення із запою, в такому випадку, єдиний варіан уникнути смерті пацієнта.

Добролюб пропонує замовити в нашій клініці для вас або ваших близьких кодування алкоголізму або повне комплексне лікування алкоголізму. Спеціалісти наркологічного кабінету Добролюб радять проходити комплексне лікування алкоголізму, щоб вилікувати причину - алкоголізм, проблеми через які людина почала пити, а не наслідки - запій, зриви.