Антикорозійний захист виробів, конструкцій і споруд - це комплекс захисних засобів, які застосовуються до об'єктів, з метою запобігання та профілактики корозійних процесів. Необхідно, щоб даний захист застосовувався на всіх етапах виробництва, будівництва і експлуатації об'єктів - починаючи з проектування і виплавки металу, зберігання виробів, монтажу конструкцій і споруд, і закінчуючи подальшою їх експлуатацією. Антикорозійна електролізна установка доступна під замовлення саме у компанії "ВІКОРТ".

Корозія металу є фізико-хімічною реакцією матеріалу з довкіллям, під впливом якої властивості металу змінюються. Даний процес і призводить до пошкодження металу або корозії. Корозія металу призводить не тільки до безповоротних втрат, а й до передчасного виходу з ладу дорогих і відповідальних виробів і споруд, до порушення технологічних процесів і простоїв обладнання. Саме тому одне з найважливіших місць у будівництві займає захист металу від корозії.

Антикорозійний захист металоконструкцій – це не простий процес, який передбачає не тільки правильну реалізацію всіх етапів нанесення антикору, але й експертне знання всіх фізико-хімічних особливостей кожного металу. Саме тому, антикорозійне оброблення металу та залізобетонних конструкцій варто довіряти виключно досвідченим експертам.

Антикорозійне покриття повинне бути, в першу чергу довговічним. Так, наприклад, своєчасний антикорозійний захист здатен не тільки забезпечити безпеку, міцність конструкції, продовжити термін експлуатації обладнання, але і покращити експлуатаційні властивості конструкції чи споруди.

Вироби з металу піддаються корозії безперервно: під час їх виготовлення, транспортування, зберігання і, звичайно, експлуатації.

Найбільш схильні до корозії і потребують антикорозійного захисту металеві конструкції автомобілів, сільськогосподарської, будівельної та іншої техніки в атмосфері, хімічне обладнання, парові й охолоджувальні системи, підземні кабелі і трубопроводи, обладнання нафтових і газових свердловин і т.д.

Антикорозійний захист це:

  • недопущення корозійно-активної складової до поверхні матеріалу;
  • наявність внутрішнього захисного шару антикорозійного матеріалу безпосередньо на поверхні металу, активно виконує захисну функцію, в разі випадкового проникнення агресивної корозійної складової під покриття.

Завітайте до компанії "ВІКОРТ" та скористайтеся послугою антикорозійного захисту! Також фірма здійснює монтаж каналізації, алмазне свердління, встановлює системи блискавкозахисту та системи антизледеніння, а також пропонує обладнання для магнітної обробки води та багато інших послуг.