Епоксидні емалі виготовляють на основі епоксидних смол з різними модифікуючими добавками і затверджувачами. Після полімеризації емаль створює міцну, гідроізоляційну плівку, стійку до агресивних середовищ (кислот, масел, спиртів, лугів, розчинників), високих температур, ударів і механічних навантажень, дії абразиву. Так само безсумнівним плюсом є те, що поверхня має хорошу еластичність і паропроникність, не боїться впливу атмосферних факторів.

Епоксидна емаль зараз є однією з найбільш стійких фарб, оскільки витримує тертя, вплив як фізичних, так і хімічних речовин. Тому, її застосовують в різних промислових цехах, майстернях, на сходах, де існує великий потік людей. Також така фарба стійка до впливу атмосферних явищ. Вона добре підходить для зовнішніх поверхонь: стіни, дахи. Крім того, відмінно виглядає, колір зберігається пристойно, тому досить широко застосовується під час ремонтних і будівельних робіт.

Загальні властивості епоксидних фарб вигідно відрізняють їх від інших ЛКМ:

  • створюють міцну поверхню;
  • підходять для фарбування підлоги і стін;
  • водонепроникні, тому можуть використовуватися в якості гідроізоляції в ванних кімнатах, басейнах;
  • стійкі до механічного впливу;
  • протистоять різних агресивних хімікатів;
  • мають відмінну адгезію до бетонних, пластикових і металевих поверхонь;
  • підходять для обробки підлог у житлових і виробничих приміщеннях;
  • багата колірна палітра і безліч текстур дозволяють втілювати цікаві дизайнерські ідеї.

Для зниження витрати виробники фарби цього типу радять використовувати спеціальні грунтовки, також виготовлені на епоксидній основі. Вони підвищують адгезійні властивості поверхні підлоги. До мінусів такого засобу, як епоксидна фарба для бетону, відносять також те, що при її використанні в подальшому досить складно поміняти колір покриття.

Перед використанням епоксидних емалей необхідно змішати напівфабрикат емалі з затверджувачем у зазначених виробником пропорціях і ретельно перемішати. Епоксидні емалі нашого виробництва необхідно змішати і залишити на 10-15 хвилин, після чого можна наносити на поверхню.

Епоксидною фарбою можна пофарбувати бетонні підлоги в ванній кімнаті. Це захистить їх від впливу вологи, а сусідів знизу від протікань. До того ж це відмінна альтернатива керамічній плитці. Цей ЛКМ можна використовувати для захисту від корозії змійовиків та інших металевих деталей у санвузлах та на кухнях. Якщо покрити такою фарбою дерево, воно буде надійно захищено від гниття і комах.

Компанія Волф пропонує замовити епоксидну емаль недорого саме на нашому порталі. Ми гарантуємо низькі ціни та високу якість.