Неможливо обійтися в будівництві без такої корисної речі, як азбестовий шнур. Особливо це стосується теплоізоляції енергоресурсів. Шнур знайшов своє застосування в багатьох галузях промисловості. Навіть в кожному будинку можна його знайти, наприклад, в опалювальному котлі. Азбестовий шнур купити варто, бо він виступає в якості ущільнювача і запобігає загорянню.

Азбестовий шнур квадратного перетину - еластичний шнур, являє собою палітурку ниток азбесту хризотилового.

Азбестовий шнур може похвалитися такими перевагами:

  • висока міцність;
  • доступна ціна;
  • з ним легко працювати;
  • доступність в продажу;
  • знижує тепловтрати;
  • невелика теплопровідність;
  • негорючість і пожежобезпечність.

До того ж, ущільнювачі з азбесту захищені від загнивання і цвілі, стійкі до впливу гризунів.

Азбестовий шнур поділяють на два види:

  • всередині є сердечник;
  • всередині немає сердечника.

Також їх розділяють по щільності скручування ниток. Вони можуть бути цільними, тобто шнур і пряжа рівномірно розподілені по всьому виробу. І комкові, тобто вони наділені щільністю нерівномірного наповнення. Щільність обплетення сильно впливає на теххарактеристики шнура. Від кількості витків на шнурі буде залежати його здатність на вигин. Крім того, вони різні за розміром діаметра і самим процесом створення. Шнур без сердечника - це кілька шарів пряжі, скрученої в одну нитку. Накручування нитки і шнура здійснюється за різними напрямками, прямо протилежним один одному. Основу, як правило, можуть становити асбоніті, шнур, пуховніца, пряжа.

Виріб з азбесту є гарним ущільнювачем, застосовуваним у печах. Він запобігає виходу диму в приміщення, а також ізолює усі грубні деталі від проникнення в них повітря. Основу складає серцевина, обвита азбестовими нитками. Але є шнури без сердечника. Виріб розрахований на температуру +400 С. Він витримує великі перепади вологості. Азбестовий ущільнювач володіє хорошою гнучкістю і може підлаштовуватися під будь-які форми. Для печей застосовуються тільки азбестові товари з маркуванням ШАУ. Вони витримують великі навантаження і здатні експлуатуватися протягом тривалого часу без шкоди для своїх властивостей. Ущільнювачі з азбесту не схильні до загнивання і плісняви, їм не страшні гризуни і вони не ламаються.

Ущільнювачі з азбесту виготовлені з природних компонентів. Вони не несуть ніякої шкоди навколишньому середовищу. Виріб слід вибирати строго тієї товщини, яка необхідна. Якщо він буде надто тонким, то залишаться зазори, а від занадто товстого ущільнювача доведеться переставляти дверні петлі. Діаметр азбестового шнура варіюється від 15 до 40 мм.

Компанія Прогрес-М займається реалізацією азбестових шнурів вже багато років. Замовити нашу продукцію ви можете за активним посиланням.