У салонах краси сьогодні маса послуг і процедур на будь-який смак. Однією з найпопулярніших вважається педикюр. Особливо влітку можна не переживати за охайний зовнішній вигляд пальців на ногах. Надання якісних послуг майстра педикюру неможливо без необхідних пристосувань, таких як підставка для педикюру або пуф педикюрний. Кожен майстер вибирає дане пристосування на свій смак, виходячи з своїх особистих потреб.  «Студія дизайну меблів» вважає, що педикюрная підставка для ніг буде ідеальним варіантом.

Якщо майстер бажає зберігати свої інструменти в окремому місці, то можна зупинити свій вибір на підставці для педикюру, яку ще називають тринога. Універсальна підставка тринога обійдеться дешевше, ніж пуф з ящиками. При цьому підставка тринога має регулятор висоти, досить стійка, завдяки прогумованим ніжкам.

Обладнання для педикюру має володіти усіма властивостями для створення максимального комфорту для клієнта, а також для роботи майстра. Тринога або підставка для педикюру є одним з важливих предметів, які використовує майстерпедикюр при проведенні процедури педикюру. Даний предмет дозволяє нозі клієнта не втомлюватися і не затікати, завдяки чому клієнт буде почувати себе чудово протягом проведення процедури.

Триноги для педикюру повинні відповідати деяким вимогам. По-перше, потрібно звернути увагу на вигини подушки і м'якість оббивки триноги. Вигини подушки повинні повторювати вигини ноги людини, а оббивка повинна бути зроблена з якісного матеріалу, стійкого до вологи і дезінфікуючих засобів, так як після кожної процедури триногу потрібно дезінфікувати, щоб уникнути зараження при подальшій процедурі з іншим клієнтом.

Підставка повинна бути зроблена з нержавіючого матеріалу, щоб забезпечувати надійність і стійкість під час проведення педикюру. триноги для педикюру. Регульована підставка для ніг допоможе підібрати оптимальне положення ноги для клієнтів з різним ростом, і забезпечить комфорт, як клієнту, так і майстрові. При виборі підставки для педикюру варто звернути увагу на колір оббивки, який можна вибрати з безлічі представлених. Колір підставки для ніг для педикюру можна підібрати під колір педикюрного крісла або загального стилю салону. Використовуючи триногу у салоні, майстер може бути впевнений, що клієнту буде зручно і комфортно під час процедури. Практичність триноги для педикюру допоможе зробити роботу максимально якісно і збільшити число потенційних клієнтів.

Придбати педикюрну підставку для ніг ви можете у компанії «Студія дизайну меблів». Ми гарантуємо якісний товар недорого з доставкою.