Для роботи на будівельних майданчиках необхідна надійна техніка, яка не тільки може впоратися з великими навантаженнями, але здатна працювати протягом тривалого періоду, без простоїв. Саме тому з метою економії і рентабельності будівельних процесів купівля спеціальної будівельної техніки є оптимальним варіантом для більшості будівельних компаній. Купити автокран галичанин - це чудовий варіант для будівельного майданчика.

Якщо потрібно підняти великі вантажі, не завжди доцільно використовувати стаціонарну підйомну техніку, оскільки її встановлення потребує досить великих затрат та часу. У таких випадках найкращим варіантом є використання автокранів. Вони дозволяють виконати практично будь-які вантажні роботи, тому таке устаткування має неабияку популярність у різних сферах. Основною причиною цього є надійність та багатофункціональність, високі показники продуктивності незалежно від кліматичних умов довкола.

Головна характеристика таких машин - вантажопідйомність. У залежності від цього параметра вони бувають трьох класів:

  • малі (до 8 тонн) - це маневрені і компактні вантажно-розвантажувальні машини, які найкраще підходять для роботи на невеликих будівельних майданчиках;
  • середні - це моделі, вантажопідйомністю до 50 тонн, які використовуються для транспортування будівельних матеріалів, навантаження і розвантаження різного устаткування і т. д .;
  • великі (понад 50 тонн) - це машини, що застосовуються при будівництві великих об'єктів, які можуть піднімати важкі вантажі.

Також можливості автокрана визначаються розмірами його стріли і максимальною висотою підйому гака.

Пропонуємо замовити автокран Силач, Клинці, Галичанин, Машека, гідравлічний автомобільний кран, автокрани Palfinger-Sany. Усі автокрани ретельно перевіряються перед тим як виставити їх на продаж. Таким чином ми виключаємо деталі із високим зношенням, і замінюємо їх на нові. Тож усі автокрани у відмінному робочому стані. Висока вантажопідйомність кранів дозволить Вам виконувати різноманітні види робіт за допомогою одного виду техніки. Завдяки оснащенню обладнання потужними двигунами забезпечується швидкий підйом вантажу. Поряд з вищезазначеним, кран можна з легкістю використовувати на тісних та невеликих територіях. Установка на шасі вантажного авто дозволяє переміщати кран в будь-яку точку.

Наша компанія "Запасні частини до кранів та маніпуляторів" комплексно підходить до виконання кожного замовлення: допомагаємо підібрати необхідні автомобільні крани на базі МАЗ, КАМАЗ, УРАЛ, доставляємо, налагоджуємо, надаємо гарантію і виконуємо сервісне обслуговування.