У сучасному світі особливу увагу приділяється створенню та подальшої експлуатації різних машин і механізмів. На тлі цього досягнення нинішніх інженерів дозволяють використовувати передові розробки, які на перший погляд не здаються надприродним, але разом з тим чудово показують себе на практиці. Про один із таких видів обладнання, яке використовується сьогодні все частіше і частіше, і піде мова в даній статті. Назва цього промислового виробу – опорно-поворотні пристрої. Ремонт опорно поворотного пристрою автокрана - один з дуже важливих моментів при використанні автокранів.

Опорно-поворотний пристрій – це продуманий до дрібниць, високоефективний механізм, призначений для передачі навантаження від поворотної деталі до безпосередньо ходовому елементу. Ці пристрої розроблені не сьогодні, проте з роками популярність даного сайту тільки зростає, і його встановлюють не тільки на автокранах і промислових агрегатах, але й навіть на супутникових антенах.

Розглянемо докладно опорно-поворотний пристрій автокрана. Цей механізм здатний сприймати навантаження від ваги поворотної частини крана і ваги опускається/вантажу, що піднімається. Також ОПУ здатна стійко переносити сильний вплив вітрового навантаження і різних динамічних зусиль.

Опорно-поворотні пристрої – поворотні механізми, які зобов'язують приділяти їм пильну увагу з боку ремонтного та експлуатаційного персоналу. Кожна така опора повинна бути піддана періодичного, ретельному візуальному огляду. Також неодмінно слід виконувати перевірку затягування приєднувальних болтів, проводити змащування тертьових частин у внутрішній порожнині опори і зубів. У перший раз ступінь затяжки болтів перевіряють безпосередньо перед введенням вузла в експлуатацію, а наступна обтяжка здійснюється через дві-три робочі зміни. Важливо: утяжку болтів необхідно проводити по діагоналі, щоб уникнути перекосу, здатного призвести до передчасного виходу з ладу механізму.

Наша компанія здійснює сервісне обслуговування вантажопідйомної техніки і продаж нових автокранів від виробників і їх запчастин. Виконуємо такі ремонтні роботи: ремонт автовишок, ремонт автокранів, стріли автокрана, гідравліки. Наша компанія також здійснює ремонт опорно-поворотного пристрою автокрана по Україні. У нас лояльна цінова політика. Ми відновлюємо, ремонтуємо і замінюємо ОПП автокрана. Здійснюємо реставрацію ОПП – проточування напівобойм, заміна роликів, мастила, прокладок, кріпильних болтів і т. д.

Звертайтеся по допомогу до професіоналів! Замовити ремонт опорно-поворотного пристрою автокрана в Україні, а також уточнити ціни на цю послугу можна, звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.