Всі чули про новий економний флексографічний друк на поліетиленових пакетах. Компанія  «Екстра Пластик» підготувала інформацію про те, як саме відбувається флексографічний друк.

Флексографією називають особливу технологію, при якій форми виготовляються зі спеціальних гнучких матеріалів. Це дозволяє друкувати зображення на будь-якій поверхні, в тому числі і нерівній - поліетилен, фольга, самоклейка, картон, етикетка, папір, тканина, за допомогою маловязких флексографічних фарб.

Флексографічний друк дуже швидко просувається на ринку завдяки швидко зростаючій якості друку, оперативності та нижчим витратам у порівнянні з глибоким друком. Сьогодні флексографічний друк застосовується на пресі, на картонних коробках, на гофрованому картоні, при запечатуванні гнучких полімерних упаковок і навіть в газетному виробництві. Це пов'язано, перш за все, з економічністю самого процесу, з можливістю отримання багатокольорової продукції високої якості, невисокими витратами макулатури, невисокими інвестиціями та багато іншим.

Флексографія - це один із різновидів популярних та економічних способів друку. За принципом роботи флексографія відноситься до високого друку. Друкована форма являє собою еластичну гумову пластину, в якій хімічним шляхом "вигравіруваний" малюнок. При піднятті, елементи приймають фарбу і залишають її на папері (картоні, плівці).

Особливістю даного способу є можливість установки фрагментарних друкованих форм на формних циліндрах. Це дає можливість друкувати без розривів повторювані сюжети на полотні рулону з дуже високою швидкістю. Саме тому спосіб флексографічного друку широко використовується для друкування шпалер, етикеток, упаковок.

Флексодрук має низку цінних переваг:

  • широкий вибір матеріалів для друку;
  • економічно вигідний метод для середніх і великих тиражів (цим завдячуємо вже згаданій тиражостійкості гнучких форм для флексомашин);
  • можливість отримувати відбитки різних розмірів, завдяки гнучкій конфігурації форм;
  • можливість використання фарб, які застосовуються при виготовленні харчового пакування.

Флексографічний спосіб - найефективніший при створенні якісних етикеток і упаковок за технічними та економічними показниками.

ТОВ «Екстра Пластик» успішно працює на ринку полімерної продукції та користується незмінним авторитетом серед багатьох українських клієнтів. Компанія пропонує своїм клієнтам співпрацю, основними принципами якої будуть порядність і зацікавленість у забезпеченні Вашого підприємства необхідною продукцією за оптимальними цінами. Запрошуємо відвідати нашу сторінку на порталі за активним посиланням!