Обладнання для виготовлення альтернативного палива набирає шаленої популярності. Гранулятор для виробництва пелет доволі доступна та недорога техніка. Лінія брикетування - це комплекс техніки, що дозволяє переробляти відходи сільського господарства рослинного походження. Забезпечує виготовлення альтернативного палива. В якості сировини підійдуть солома, лушпиння, торф, відходи деревообробної промисловості (тирса, тріска), кукурудзяні качани, вторсировина від переробки рису, буряка.

Компанія "Брикетуючі технології" знає, що пелетний ринок охоплює такі сфери як для опалення приміщень, виробництво електроенергії на електростанціях. Пелети використовують в якості альтернативи рідкому паливу для вантажних автомобілів. Ідея виробництва пелет з соломи - чудова, адже реалізувати її можна при мінімальних інвестиціях. Перед тим, як запустити виробництво, вам доведеться отримати якомога більше інформації про технології, придбати надійне обладнання для виробництва пелет з соломи та знайти приміщення.

Ми постійно вивчаємо попит на українському та європейському ринку на нестандартне пальне та обладнання для його виробництва. І ми впевнено можемо сказати, що найбільш популярним є обладнання для виробництва паливних пелет і брикетів з відходів переробки деревини.

Відходи деревини в лісовому господарстві, деревообробній та целюлозно-паперовій промисловості є відмінним джерелом біомаси для виготовлення паливних брикетів та пеллет як основного виду діяльності. Також деревообробні підприємства, столярні майстерні, розпилочні цеха, лісопильні заводи, меблева промисловість можуть вирішити питання утилізації деревообробних відходів - залишки твердих та м’яких порід масиву, ДСП, МДФ, у вигляді стружки, опилок, щіпи, тріски,  за допомогою пресування цих відходів у брикети або пелети.

Використання альтернативного палива - вигідно: фактично це переробка непотрібного і щорічно знищуваного вторсировини в корисний продукт, здатний замінити традиційні джерела енергії. Паливні пелети затребувані в європейських країнах, і виробництво такого продукту - інвестиційне вкладення, яке можна окупити в стислі терміни. Ми підкажемо, як продати вашу продукцію за найкращою ціною.

Перше, що потрібно для виробництва якісних пелет - це обладнання. Краще всього придбати його у виробника. Якісне та надійне обладнання для виробництва пелет з соломи виробляє компанія "Брикетуючі технології". В асортименті підприємства різні моделі високопродуктивного обладнання. Фахівці фірми професійно і швидко виконають установку і наладку ліній з виробництва пелетів. Також ви можете розраховувати на консультації, гарантійне і післягарантійне обслуговування.