Автовишка – це спеціальна машина, що допомагає виконати багато ремонтних чи рятувальних робіт. Завдяки ній можна значно прискорити виконання багатьох завдань, що постають під час будівництва чи ремонту будівель або доріг. Проте, автовишки потрібно часто ремонтувати. Головна особливість ремонту автовишки - ремонт автовишок в Україні потрібно довірити компанії "Запасні частини до кранів та маніпуляторів".
 
Купити автовишку необхідно кожному комунальному підприємству, а також організаціям, які несуть відповідальність за благоустрій населених пунктів або надають послуги будівельно-ремонтного характеру. Автогідропідйомник призначений для транспортування на висоту робітників, вантажів, устаткування, інструментів. Він вільно пересувається в межах міста, по автотрасах і грунтових дорогах. Середня швидкість сучасних автовишок по твердому покриттю складає 70 км/год., по дорогах без асфальтованого покриття — 40км/год. і вище, що дозволяє оперативно приїжджати в місця, де необхідно провести ремонтні роботи на висоті.

Нові автовишки, які продаються у кожному регіоні нашої країни, зібрані на базі відомих вантажних автомобілів вітчизняного і закордонного виробництва. В Україні автовишки купити можна з різними типами стріл і вантажопідйомністю, що дозволяє підбирати техніку з врахуванням багатьох важливих факторів, щоб техніка приносила найбільше користі.

Автовишка полегшує:

  • монтажні роботи;
  • будівництво споруд;
  • фасадні роботи;
  • встановлення та демонтаж рекламних та інформаційних вивісок;
  • обрізку дерев;
  • аварійно-рятувальні роботи;
  • встановлення антен та кондиціонерів.

Компанія "Запасні частини до кранів та маніпуляторів" знає, що ремонт автовишок – це досить трудомісткий і відповідальний процес через складну конструкцію пристрою. Найменше технічне порушення може завдати шкоди не тільки самому гідропідйомнику, а й здоров'ю людини, тому його технічна справність поставлена під контроль державних служб. Всі ремонтні роботи виконуються висококваліфікованими фахівцями. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми надаємо такі послуги: ремонт автовишок, автомобільних кранів, стріли автокранів, гідравліки автокранів, опу автокрана.

Компанія "Запасні частини до кранів та маніпуляторів" пропонує якісні послуги з ремонту автовишок по всій території України. Наша компанія вже понад 14 років працює на ринку спецтехніки України. Ми надаємо широкий спектр послуг, а також реалізуємо продукцію, 90 % якої завжди є в наявності. Замовити ремонт автовишок, а також уточнити ціни на цю послугу можна, звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.