Підлогові фільтри для фарбувальної камери виробляються з поліефірного синтетичного волокна, яке проходить обробку спеціальним просоченням. Завдяки чому матеріал отримує захист від відлущування, а також від міграції пилу в шарах фільтра, відриву мікрочастинок від поверхні. Підлоговий фільтр для фарбувальних камер купити пропонує компанія «Торговий Дім «СКБ Технофільтр».

Фільтроматеріали на основі поліестеру і скловолокна розроблені спеціально для сепарації фільтрувальних туманів в фарбувальних камерах. Підлогові фільтри забезпечують:

  • висока якість очищення;
  • конструкція фільтрів дозволяє очищати понад 95% відпрацьованого повітря;
  • тривалий термін експлуатації.

Підлоговий фільтр для фарбувально-сушильних камер виготовлений зі скловолокна, що дозволяє перехоплювати надлишки фарби в фарбувальних камерах, а також для промислової фарбування меблів, вікон методом напилення. Фільтр має багатошарову еластичну матричну структуру, що забезпечує велику продуктивність фільтрування та виконання вимог щодо забруднення повітря. Експлуатаційний період фільтрів оцінюється на 300-350 годин, після чого фільтри слід змінювати. Фільтр не містить силікону, вогнестійкий. Низька стисливість під тягою збільшує поглинання надлишку фарби по всьому об'єму мату. Фільтруючий мат не містить силікону, стійкий до температур до 180 грд.С і вогнестійкий відповідно до норми.

Ці фільтри, як правило, використовуються в якості стельових фільтрів у фарбувально-сушильних камерах і зонах підготовки до фарбування. Фільтри виготовляються з повністю синтетичного поліефірного волокна і просочені спеціальним складом, що перешкоджає піллінгу тобто «відлущування» матеріалу, а також виключає міграцію пилу в товщі матеріалу і відрив частинок від поверхні фільтра. З боку виходу повітря розташована утримує сітка, яка також підвищує міцність матеріалу.  

Фільтри для фарбувальних камер мають властивість забиватися, порушуючи циркуляцію, знижуючи ефективність роботи припливних і витяжних вентиляторів. Тому розміщення стельових і підлогових матів має передбачати можливість швидкої заміни, а система фільтрації - поетапне відсіювання частинок. Розрахувавши вентиляцію в відведеному під малярні роботи приміщенні, проектувальник отримує статичну картину, що дає хороше наближення тільки в перші дні роботи.

Компанія «Торговий Дім «СКБ Технофільтр» продає якісні товари вже багато років. В наявності стельові, підлогові та фільтри попереднього очищення. Стельові фільтри для фарбувальних камер складаються з 100% нетканих поліефірних волокон, термічно склеєних без додавання клею. Зробити замовлення можна на нашому порталі за активним посиланням!