Манометр - прилад для вимірювання тиску рідини, газу або пари. Манометри застосовуються у всіх випадках, коли необхідно знати, контролювати і регулювати тиск. Найчастіше манометри застосовують в теплоенергетиці, на хімічних, нафтохімічних підприємствах, підприємствах харчової галузі. У деяких випадках нам треба виміряти тиск рідини або газоподібної речовини. Для цієї мети застосовується вимірювальний прилад, який називається манометром. Великий плюс, що купити манометр для вимірювання тиску недорого в інтернет-магазині "Tubes International".

Дуже важливим аспектом є його правильний вибір, оскільки кожна модель володіє різними технічними характеристиками. Принцип дії манометра заснований на зрівноважуванні вимірюваного тиску силою пружної деформації трубчастої пружини або більш чутливою двохпластинчаста мембрани, один кінець якої запаяний в тримач, а інший через тягу пов'язаний з трібко-секторних механізмом, що перетворює лінійне переміщення пружного чутливого елемента в круговий рух показує стрілки.

За призначенням манометри можна розділити на технічні - загальнотехнічні, електроконтактні, спеціальні, самописні, залізничні, вібростійкі, суднові і еталонні.

За призначенням манометри бувають:

  • для вимірювання абсолютного тиску, відлік якого ведеться від нуля (абсолютного вакууму);
  • для вимірювання надлишкового тиску, тобто різниці між абсолютним і атмосферним тиском, коли абсолютний тиск більший від атмосферного;
  • для вимірювання різниці двох тисків, що відмінні від атмосферного, що мають назву диференціальні манометри;
  • для вимірювання тиску розріджених газів  - вакуумметри;
  • для вимірювання атмосферного тиску  - барометри.

Фахівці рекомендують кожен з приладів застосовувати тільки для цілей і умов, зазначених в керівництві по експлуатації манометра. Невиконання вимог, зазначених у документації, може призвести до виходу вимірювача з ладу. Крім того, в результаті цього можливі грубі порушення техніки безпеки, які призводять до нещасних випадків.

Компанія "Tubes International" пропонує широкий вибір манометрів. Доставка замовлених виробів здійснюється в найкоротші терміни по всій Україні. 

Пропонуємо купити манометри для компресорів польського виробництва. Манометри використовуються у різних наукових і технічних галузях - теплоенергетиці, на хімічному виробництві, в нафтогазовій галузі, харчовій промисловості. За допомогою манометрів роблять точні вимірювання тиску, а також тримають під контролем рівень тиску при проведенні виробничих процесів. Манометри дуже надійні, мають тривалий термін експлуатації. Манометри можна використовувати в будь-яких умовах.

Компанія "Tubes International" запрошує вас до співпраці!