Купол з хрестом православного храму є символом віри, що ніби торкається до небес. Їх почали використовувати в будівництві храмів у ІІ столітті, в Римі. Основними атрибутами православних храмів та церков є наявність золотого купола та дзвона. Виготовлення хрестів вже давно справа компанії "Покров".

Для створення куполів найчастіше використовуються цегла та камінь. З розвитком металургії при будівництві куполів стали використовувати сталь або залізобетон. З середини часто здається, що внутрішній простір значно більший за рахунок введення додаткових горизонтальних смуг, панелей, прикрашених живописом або скульптурою. Його інтер'єр іноді заповнюють вікна, що розташовані прямо в чаші, барабан або через ліхтар - надбудова у вигляді вежі вінчає купол.

Створення хрестів з нержавіючої сталі з напиленням нітрид-титану покращує одну з його основних технічних характеристик, таку як вага хреста, наприклад, в порівнянні з литтям із чавуну в 10 разів. Це дозволяє знизити вітрові навантаження безпосередньо на місце кріплення хреста до купола і на сам купол. Нанесений на матеріал нітрид-титану не схильний до негативного впливу атмосферних чинників, завдяки тому, що має захисно-корозійними властивостями. Також відмінна риса даного покриття проявляється в тому, що його колір, за своїми оптичними показниками наближений до кольору сусального золота, але на відміну від останнього, воно більш зносостійке і набагато дешевше. Найголовнішою відмінною рисою даного покриття є його нешкідливість в екологічному плані, це означає що воно абсолютно безпечно для оточуючих.

Не потрібно бути несамовито віруючим, щоб не спрямувати свій погляд на хрести на куполах церкви. Хрести на куполах спрямовані в верхній світ . Неначе з’єднуючи його з земним світом. Тому хрести на церкву нас ніби підпорядковують закони і канони церкви.

Хрест – це символ, який серед широкого загалу асоціюється з християнською релігією та Ісусом Христом. Таке уявлення міцно утвердилося у свідомості багатьох людей, оскільки хрест як символ присутній в інтер’єрах православних і католицьких храмів, на іконах, на предметах богослужбового культу. На хресті як знарядді страти був розіп’ятий Христос.

Щоб замовити хрест від компанії "Покров", перейдіть за посиланням і виберіть потрібну форму із каталогу або ж зверніться до нас, щоб обговорити ваші особисті ідеї, і ми врахуємо всі побажання, адже для нас важливий кожен клієнт. Наша продукція вас приємно здивує своєю якістю і довговічністю, адже ми використовуємо нержавіючу сталь і нітрид титанове напилення, які чудово протистоять погодним умовам, а спеціалісти виконують роботу згідно з усіма вимогами і стандартами.