Героїн справедливо вважається одним з найбільш небезпечних наркотиків. Вживання даної речовини веде до руйнівних наслідків у всьому організмі, неминуче завершуються летальним результатом. Героїнова залежність розвивається швидко, і пацієнти згоряють на очах. Тому важливо вміти розпізнати хворобу на ранніх стадіях і вчасно почати ефективне лікування героїнової залежності професіоналами, яке допоможе зберегти не тільки здоров'я, а й життя людини.

У сучасному світі проблема наркоманії є однією з найгостріших. У число наркозалежних потрапляє молодь, яка прагне знову і знову випробувати відчуття насолоди, приймаючи героїн. Його вживають внутрішньовенно, додають в курильні суміші або нюхають. Потрапляючи в організм, речовина знімає напругу, людина починає відчувати відсторонений від навколишнього світу стан. На тлі прийому наркотику починає здаватися, що всі проблеми стали несерйозними і відійшли на другий план. Наркоман в такому стані буде перебувати не менше п’яти годин. Чергова доза наркотичного засобу має наступний вплив:

  • підвищує настрій;
  • вводить людину в спокійний стан, часто межує зі станом сонливості;
  • організм стає розслабленим, особливо це відбивається на кінцівках;
  • перебуваючи в стані тепла і комфорту, хворий відчуває повну байдужість до всього, що його оточує.

Залежний від героїну падає у глибоку яму зі швидкістю геометричної прогресії. Це той наркотик, який не дає часу на роздуми, а поглинає одразу та робить себе змістом життя. Залишається лише він. Все інше – втрачає сенс.

Первісне лікування буде направлено на усунення зовнішніх ознак хвороби (абстинентного синдрому). Це важкий період, але впоратися з ним можна за допомогою спеціальних ліків і контролю за хворим. Але це тільки перший крок в довгому процесі лікування. Важливо також звернути увагу на причину патологічного стану, тільки тоді можна додати стійкого ефекту, який поверне хворому нормальне життя і відновить його здоров'я. При лікуванні наркоманії дуже важлива реабілітація. Після бесіди з хворим і обстеження лікар повинен призначити індивідуальну схему лікування, що включає всі можливі способи позбавлення.

Сучасні клініки реабілітацію хворих, які страждають героїнової наркоманією, проводять анонімно, тому після виписки людина може влаштуватися на роботу і почати життя з чистого аркуша. Тільки комплексне лікування, що об'єднує медикаментозну терапію і психологічну допомогу, зможе позбавити пацієнта від героїнової залежності, подарувавши шанс на повне одужання.

Підшивку від наркотика практикують у анонімному наркологічному кабінеті Добролюб і наркологічній клініці. Тут вам чи вашим рідним підберуть максимально ефективну схему лікування. Звертайтесь за контактними номерами телефонів та отримуйте безкоштовні консультації.