Експертна оцінка нерухомості – процедура визначення ціни власності, майнових і немайнових прав, нематеріальних активів та бізнесу. Оцінка об’єктів нерухомості є найбільш поширеним видом оцінки. Вона включає в себе визначення ціни об’єкта (юридичних прав на нього) для подальшої операції між продавцем і покупцем. "Центр незалежної експертної оцінки та консалтингу" надає якісні послуги з оцінки майна, в тому числі і оцінка квартири Вінниця.

Оцінка квартири - юридична процедура визначення актуальної вартості відносно об'єкта нерухомості. Експертна оцінка квартири має чітко регламентований порядок дій і вимагає участі професійного оцінювача. Результатом незалежної оцінки є Звіт про експертну оцінку квартири.

Звіт про експертну оцінку квартири складається в письмовій формі та є документом, що містить висновки про вартість майна та підтверджує виконані процедури з оцінки майна суб'єктом оціночної діяльності - суб'єктом господарювання. Документ повинен відповідати всім правилам професійної етики і складається в зрозумілій, доступній формі пояснювати як велася незалежна оцінка квартири, які були вихідні дані, які висновки були зроблені і, головне, яку вартість має об'єкт оцінки. Звіт завжди супроводжується об'ємними додатками, в яких поміщені всі фотографії, карти і замальовки, що не були включені в основні розділи звіту. У додатку може міститися дуже значний обсяг інформації, аж до словника термінів.

При проведенні експертної оцінки оцінювач нерухомості шукає пропозиції з продажу аналогічного майна з обов’язковим врахуванням певних факторів. Однак на практиці доволі рідко вдається знайти інформацію щодо продажу достатньої кількості об’єктів порівняння, які б були ідентичні об’єкту оцінки за всіма цими критеріями. Тому ціни пропозицій об’єктів порівняння може коригуватись по тим показникам, де виникла відмінність.

При визначенні експертної ринкової вартості житлової нерухомості враховуються всі характеристики об'єкта: місце розташування, площа, віддаленість від основних об'єктів інфраструктури району, планування, стан будинку і рік будівлі, рівень обробки, тип будинку, поверховість, висота стель і т.д.

"Центр незалежної експертної оцінки та консалтингу" пропонує свої послуги у Вінниці не за всі гроші. Надаємо послуги експертної оцінки за такими напрямами: експертна оцінка нерухомості, експертна оцінка для нотаріуса (для оформлення договору продажу/купівлі майна), експертна оцінка для оформлення спадщини, оцінка техніки та обладнання, оцінка транспортних засобів, оцінка авто після ДТП, оцінка рухомого майна. Замовити послугу можна за посиланням.