Коштовне каміння та метали вважаються коштовними не тільки через свою красу, а й через те, що вони рідкість в природі. Коли чоловік дарує золоту каблучку або сережки коханій жінці, він тим самим демонструє, наскільки дорога йому ця людина. Золото і срібло - всього лише метали, але з цих металів можна створювати прикраси неземної краси, ювелірні вироби високої ціни та якості. Саме такі ювелірні вироби ви знайдете в інтернет-магазині "Перлина".

У нас ви можете купити будь-які ювелірні вироби: від золотих каблучок до дитячих кулонів і чоловічих браслетів; від вишуканих сережок до столового срібла. Над кожною прикрасою працюють професіонали своєї справи, які створюють свої шедеври в нашій власній дизайн-студії. Головна мета кожного співробітника - творити ювелірні прикраси, в яких гармонійно сплетені сучасна мода і класичні мотиви.

Ми пропонуємо ювелірні прикраси наступних категорій:

  • каблучки: на заручини, дизайнерські, з камінням;
  • сережки: пусети, кафи, протяжки, підвіси, сережки-кільця;
  • браслети: ланцюжкового типу, зі вставками і складові;
  • ланцюжки: різної довжини, товщини і з різним типом застібки;
  • кольє: з дорогоцінними, напівкоштовними каменями і без вставок;
  • кулони і підвіски: фігурні (наприклад, із зображенням ангелів або сердець), з камінням, а також іменні аксесуари;
  • інші аксесуари: запонки, значки, брошки, шпильки.

Золото має бути глянсовим. Коли ви дивитеся на світ, воно повинно буквально мерехтіти. Такий ефект досягається завдяки покриттю родієм. Покриття захищає ювелірні вироби від механічних пошкоджень. Найчастіше шаром родію покривають біле золото. Ефект - яскраво-білий колір, підвищена міцність.

Не має значення чоловік ви чи жінка, любитель класики або чогось сучасного і епатажного, ваш заробіток і статус також не мають значення, в інтернет-магазині «Перлина» кожен знайде свою прикрасу і зможете створити неповторний образ, який буде приковувати захоплені погляди оточуючих. І ми не жартуємо, перевірено на собі нашими клієнтами та клієнтками.