Наше підприємство "Покров" має великий досвід роботи в проектуванні і виготовленні куполів церков і будівель у на церковний купол замовити дуже легко. У роботі ми використовуємо нержавіючу сталь, використовуючи при цьому покриття нітридом титану, який дуже вдало імітує колір золота.

Купол – це невід’ємна частина храму, собору, церкви та каплиці. Куполи виконуються різноманітних форм та кольорів. Кількість куполів і їх колір несуть в собі особливе значення. Різноманітні форми куполів також несуть в собі приховану символіку.

Нержавіюча сталь, яку ми використовуємо в нашій роботі, покрита нітридом титану золотистого кольору. Такий облицювальний матеріал використовується для виготовлення куполів різного типу, в тому числі церковних, елементів покрівель і різних елементів будівель і церков.

Наша компанія має великий досвід виготовлення храмових куполів різної форми – візантійські, російські та римсько-російські куполи:

  • візантійські куполи найбільш ранній вид, що має форму півсфери, і переважний у архітектурі храмів Візантії та Київської Русі;
  • російський купол має форму цибулини, і виконаний без граней. Така форма купола найбільш складна у виготовленні, вона переважала і до Петровської Русі і збереглася до наших часів;
  • римсько-російський купол також виконується у формі цибулини, але із застосуванням граней парної кількості. Така форма переважала в 17-19 сторіччях.

Куполи займають важливе місце в християнської і мусульманської архітектури. Більшість православних церков і мусульманських мечетей, а також багато католицьких соборів увінчані куполами. Для багатьох віровчень купол має символічне значення. Так, у православ'ї купол є образом небес, він прикрашається образами Царства Небесного, Бога і ангелів.

Роботи по виготовленню куполів, від компанії "Покров", проводяться починаючи від проекту, далі виготовлення конструкції каркасу куполу, обшивка його деревом, покриття куполу нержавіючим листом з нітридом титану, і власне сам монтаж куполу. Ми виготовляємо церковні куполи ”під ключ”.

Компанія "Покров" займається виготовленням професійним виготовленням куполів та хрестів і надає послуги вакуумного напилення нітриду титану на вироби з металу і листові матеріали. Ми зажди намагаємось врахувати усі побажання клієнтів. Ми гарантуємо надійність  високий професіоналізм і якість виконання робіт. Ми приймаємо замовлення з усієї України, Румунії, Молдови та Росії. Термін гарантійного обслуговування становить 50 років, що свідчить, що ми впевнені у якості наших виробів.

Компанія "Покров" гарантує надійність  високий професіоналізм і якість виконання робіт. За роки свого існування на вітчизняному ринку, компанія зуміла акумулювати в собі потужний потенціал.