Спанбонд може бути одним із шарів пакету стьобання, має позитивний вплив на формування гігієнічної культури медичних закладів, SPA-центрів та салонів краси, виступає сучасною альтернативою поліетиленової плівки у сфері пакувальних матеріалів – це лише деякі аспекти його використання у сучасному житті.

Матеріал спанбонд купити за вигідною ціною не проблема, саме тому він набирає популярності на ринку товарів. Компанія "Текстон-Україна" підготувала статтю про області застосування спанбонда.
 
Спанбонд - назва технології виробництва нетканого матеріалу з розтопу полімеру фільєрним способом. Часто в професійному середовищі терміном «спанбонд» позначають матеріал, зроблений за технологією «спанбонд». Сутність фільєрного способу полягає в наступному: розтоплений полімер виділяють через фільєри у вигляді тонких безперервних ниток, які потім витягують в повітряному потоці і, лягаючи на рухомий транспортер, вони утворюють текстильне полотно. Нитки на сформованому полотні згодом скріплюють.

Якість стьобання пакету матеріалів залежить від багатьох факторів – тканини верху, утеплювача, правильно вибраної щільності утеплювача під щільність тканини та ін. Їх варто враховувати при формуванні шарів стьобання. Використання спанбонду, як одного з шарів стьобального пакету – це ще одна рекомендація щодо стьобання. Спанбонд виконує захисну функцію, а також підвищує термін експлуатації кінцевого виробу.

Цей нетканий матеріал з унікальними характеристиками потіснив багато традиційно використовувані тканини, він зараз застосовується практично у всіх сферах життєдіяльності:

  • у сільському господарстві - як покривне полотно для рослин, як матеріал для приватних теплиць, для захисту від бур'янів та збереження врожаю;
  • у будівельній галузі - як ізоляційний матеріал, при зведенні доріг, автостоянок, трубопроводів, автобанів та ін;
  • у медицині - для пошиття хірургічного оснащення, одноразових постільних речей, масок і подібного;
  • у виробництві жіночих і дитячих гігієнічних виробів - як зовнішній, проникного шару;
  • у виробництві меблів - в якості додаткового підшивання матеріалу, замість натуральних тканин;
  • в якості пакувального матеріалу.

Спанбонд як покривний матеріал, намагається витіснити традиційну плівку.

Компанія "Текстон-Україна" пропонує придбати спанбонд на нашому порталі недорого з доставкою! Зробити замовлення ви можете за активним посиланням! Також наша продукція буде цікава виробникам одноразових медичних виробів для медичних центрів, SPA салонів, кабінетів УЗД; фермерським господарствам, власникам розплідників рослин, ландшафтним дизайнерам; виробникам продуктів харчування для фільтрування.