Фарба CHEMOLAK FERRO COLOR - одна з найкращих фарб доступних на продаж на українському ринку. Наша компанія підготувала інформацію про особливості фарби CHEMOLAK FERRO COLOR.

Грунт-емаль використовується як основа, а також верхня напівглянцева антикорозійна фарба для металу. Характеризується високою еластичністю, міцністю і стійкістю до атмосферних впливів. Не використовувати для матеріалу, який може безпосередньо контактувати з їжею, кормом, питною водою і забарвленням дитячих меблів і іграшками.


Технологічний процес фарбування може різнитися в залежності від обраного виду лакофарбового матеріалу, однак процес підготовки поверхні завжди однаковий. Причому слід зауважити, що від ретельності підготовчого процесу безпосередньо залежить якість отриманого покриття.

Існує багато фарб, але не всі вони гарантують якість покриття. На відміну від інших, фарба CHEMOLAK володіє високою декоративністю, еластичністю і твердістю покриття та стійкістю до несприятливих погодних умов. Довгострокова стійкість ступеня глянцю і відтінку - гарантована. Купити фарбу CHEMOLAK ви можете на нашому сайті.Наша компанія пропонує широкий асортимент товарів. У нас ви можете знайти фарби провідних європейських компаній, чиї імена говорять самі за себе. У разі виникнення питань, ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера-консультанта. Ми часто робимо знижки на товари, тому рекомендуємо слідкувати за оновленнями на сайті.