Сучасні прийоми дизайну, а також використання високотехнологічних синтетичних складів призвели до того, що композиції штучні квіти для декору тепер практично неможливо відрізнити від справжніх. У всякому разі, на перший погляд - це точно. Квіти для волосся нареченої і для весілля оформлені в вишукані букети з троянд, орхідей, півоній і інших прекрасних представників флори, приведуть цінителів краси в захват і здивують своєю пишністю навіть циніків.

Квіти здавна використовували для прикраси будинку, урочистих заходів, виготовлення біжутерії, брошок, віночків на голову. Вони оживляють приміщення, роблять його затишним і комфортним, а будь-якого свята надають шарм і красу. Єдиний їхній недолік - недовговічність. До кінця заходу красиві ліани їх троянд і ромашок втрачають свою привабливість. Благо, сучасність придумала відмінну альтернативу живим рослинам - штучні квіти декоруючі. Їх головна особливість - реалістичність. Якісний синтетичний букет дуже складно відрізнити від натурального.

Існує думка, що квіти з полімерних матеріалів, втім, як й інші речі, вбирають у себе енергію будинку, в тому числі негативну. Хтось у це вірить, інші ні. До речі, дизайнери належать до другої категорії. І з кожним роком кількість інтер'єрів, прикрашених штучними квітами, зеленню, гілками, декоративним мохом, збільшується.

Штучні квіти у сучасному інтер'єрі трапляються повсюди. Мальовничими рослинами прикрашають:

  • офіси;
  • ресторани;
  • кафе;
  • вітрини магазинів;
  • будинки;
  • держустанови.

В якості прототипу використовуються не тільки популярні види гілочок і голівок квітів, але і більш екзотичні, що можна використовувати при створенні прикрас в романтичному стилі. Вироби відрізняються довговічністю, за рахунок високої якості використовуваних матеріалів. Штучні квіти стійкі до вигорання. Тканинні вироби придатні для обережного очищення від пилу та інших забруднень.

Спробуйте поєднувати різні кольори під час декорування для створення акцентів. Виберіть кольоровий горщик для рослин і поєднайте його з яскраво-зеленою штучною рослиною. Контраст такого поєднання буде виразним, але не перенавантажить інтер'єр. Ви також можете створити власний букет з різних штучних квітів, що показують вашу індивідуальність. З часом можна переробити букет, видаливши або додавши більше штучних квітів або, можливо, навіть штучної трави.

Компанія «Магазин штучних квітів» пропонує замовити штучні квіти оптом та в роздріб. В нас широкий вибір товарів на нашому сайті за посиланням! Зробити замовлення ви можете заповнивши онлайн-форму!