Фарбування стін, підлог і стелі – важливий етап ремонту. Перед тим, як починати, потрібно заздалегідь вибрати фарбу і її колір. Не буде зайвим дізнатися особливості та нюанси її застосування. Зараз все більшої популярності набуває латексна фарба. Фарба грязе-відпорна латексна DULUX EASYCARE матова біла 2,5л. - одна з найпопулярніших фарб на будівельному ринку!

Латексними фарбами можна фарбувати структурні шпалери, що дозволяє легко і швидко відновлювати поверхню. Крім цього, фарби на латексній основі використовують для фарбування стель, цегляних, бетонних, оштукатурених стін і гіпсокартонних плит. Латексні фарби поставляються в більшості випадків білого кольору, далі забарвлюються в потрібний колір «під замовлення». Сьогодні фахівці з ремонту все частіше використовують латексні фарби. Фарби на латексній основі дозволяють мікроклімат і екологію будинку підтримувати на прекрасному рівні і вважається, що саме латексні фарби найбільше підходять для ремонтних робіт в будинку, квартирі або офісі.

Висихають латексні фарби за 4-6 годин, при цьому температура в приміщенні має бути на рівні двадцяти градусів за Цельсієм. При цьому фарба набуває властивості витримання навантаження два-три дня. Латексні фарби розводять водою в співвідношенні один літр на 6-9м2 поверхні в один шар (залежить від упаковки).

Виготовлена на водній основі, латексна фарба поєднує у собі переваги універсальності та легкості в миття стін. При нанесенні латексна фарба гладко накладається та добре наноситься на внутрішні стіни. Завдяки своєму водорозчинному складу латексну фарбу можна розводити (якщо це дозволяє виробник) та інструменти легко відмиваються водою з милом, після роботи з фарбою.

Латексна фарба є не токсичною що забезпечується мінімальною кількістю летких компонентів, у порівнянні з масляними фарбами, у яких вміст летких органічних компонентів є набагато вищим. Ще однією перевагою латексної фарби над розчиновими фарбами є іхня стійкість до загоряння. Розчинники, які є основою розчинових фарб збільшують ризик виникнення пожежі та є легкозаймистими.

На сам перед потрібно знати чим розводити латексну фарбу, бо у відрах вона має дуже густу консистенцію і наносити таку фарбу дуже складно. Для розведення таких фарб застосовують воду, перед розведенням латексної фарби її потрібно розмішати, піднімаючи із середини відра усі згустки, які утворюються в результаті довгого зберігання фарби в магазині чи на складі.

Наша компанія займається реалізацією різноманітних фарб по всій території України! Робіть оптове замовлення і заробляйте на продажі фарб: CHEMOLAK, HAMMERITE, ZIP-GUARD, NOBILES, TAMBOUR-METAL, DULUX!