Грунтовка, ціна якої незначна, є абсолютно непримітним матеріалом на стінах або будь-який інший поверхні, проте від неї залежить якість будь-якої обробки. Звичайно, можна штукатурити, шпаклювати, клеїти шпалери, фарбувати або виконувати інші оздоблювальні роботи, однак появи недоліків в цьому випадку не уникнути. Нанесені матеріали досить швидко почнуть відшаровуватися, тріскатися і лущитися, що в результаті обернеться купою сміття, додатковими фінансовими витратами та даремно витраченим часом.

Антикорозійний грунт Hammerite RUST BEATER - один з найкращих які можна придбати на українському ринку! Наша грунтовка запобігає корозії та має дуже хороші інші властивості!

Нанесений на поверхню грунт досить швидко вбирається, створюючи міцну та додатково очищену поверхню у вигляді тонкої плівки з відмінними адгезивними якостями. Однак хороше зчеплення матеріалів між собою не єдина функція, яку виконує грунтовка, користі від грунтування набагато більше. Наприклад, пориста або пухка поверхня зміцнюється, зменшується витрата фінішного покриття, що особливо важливо при покупці дорогих матеріалів, та інші переваги.

Грунтовка наноситься на зачищену від іржі та інших забруднень поверхню, щоб:

  • забезпечити надійне зчеплення фарби або будь-якого іншого покриття з металом;
  • вирівняти оброблювану поверхню;
  • додати офарблює поверхні здатність вбирати покриття рівномірно за рахунок ретушування незначних дефектів і заповнення пор;
  • запобігти відшаровування і розтріскування фарби;
  • захистити метал від ушкоджуючої дії корозії.

Температура поверхні, що фарбується не повинна перевищувати 35°С щоб уникнути занадто швидкого випаровування розчинника, появи пор, погіршення адгезії, появи пухирців та ін. Наносити на підготовлену поверхню пензлем, валиком або розпилювачем. Інструмент після роботи очистити сольвентом або ксилолом.

Фарбування:

  • перед фарбуванням ґрунтовку ретельно перемішати.
  • при наявності поверхневої плівки її необхідно видалити.
  • за необхідністю – розвести розчинником доробочої в’язкості.
  • роботи вести при температурі не нижче + 5°С і вологості повітря не більше 80%.

ФО-П Каліба В.В. запрошує вас до вигідної співпраці! Шукаємо нових партнерів в регіонах. У нас ви можете придбати продукцію за вигідними оптовими цінами. З асортиментом можна ознайомитися в каталозі товарів.

Зробити замовлення ви можете на нашому порталі за допомогою онлайн-форми! Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір в телефонному режимі. Контактні номери телефоні вказані на нашому порталі за активним посиланням!