Впровадження електронного документообігу значно економить час і оптимізує роботу бухгалтерів і підприємців. Електронна звітність з ПДВ тепер здається за кілька хвилин.

Платники податку ПДВ (фізичні і юридичні) цікавляться, як здати декларацію з ПДВ в електронному вигляді, як здати декларацію з ПДВ в електронному вигляді безкоштовно. Дотримуючись податкового кодексу, декларація з ПДВ в електронному вигляді подається до 24.00 години крайнього терміну, коли можна подавати звіт.

На паперовому носії подається декларація з ПДВ тільки при закінченні Договору про визнання електронних документів і до підписання нового Договору, згідно п. 49.3 НК. Здати в паперовому варіанті декларацію можна: особисто, уповноваженою особою, рекомендованим листом з повідомленням і описом вкладення.

Мінфін своїм Наказом № 131 від 01.03.2021, який був опублікований 12.03.2021 «Вісником України» № 19, вніс нові зміни в бланки податкової звітності. В електронній версії бланків також були поновлення.

Як здати декларацію з ПДВ в електронному вигляді безкоштовно

Про те, як здати декларацію з ПДВ в електронному вигляді безкоштовно, детально, з малюнками описано на порталі Державної ФС України, де опубліковано ПОРЯДОК РОБОТИ з безкоштовним програмним забезпеченням. Додатково до роз'яснення, як здати декларацію з ПДВ в електронному вигляді безкоштовно, там є посилання на інструкції, як встановити безкоштовні програми для створення електронного документообігу.

Про формування реєстру податкових накладних

Як здати декларацію з ПДВ в електронному вигляді? На підставі журналів, формуються реєстри ПН в files xml format, в програмах, встановлених на вашому підприємстві. Це може бути М.Е.Doc, Бухгалтерія онлайн від ПриватБанку, Арт-Звіт Плюс, iFin, Соната, OPZ.

Податковою службою створюється і контролюється електронний Єдиний реєстр податкових накладних (ЄРПН). З його допомогою податківці контролюють:

  • правильність зазначення реквізитів;
  • термін дії та правильність підпису;
  • реєстрацію платників;
  • правильність оформлення.

Про формування декларації по ПДВ на основі реєстру податкових накладних

Підставою для декларації по ПДВ в електронному вигляді служать реєстри ПН. Вибираємо потрібні нам періоди, з журналів переносимо вибрані реєстри в новостворені декларації з ПДВ.

Зняття РРО з реєстрації, процедура та порядок дій та відповідальність!

Що робити з книгою обліку розрахункових операцій та розрахунковими книгами, зареєстрованими на даний РРО?

Книга обліку розрахункових операцій та розрахункові книжки, зареєстровані на даний реєстратор розрахункових операцій при знятті з реєстрації РРО автоматично знімається з реєстрації. Заява для цього окремо подавати не треба. Після процедури зняття КОРО, інформація про це публікується на веб - порталі Державної фіскальної служби України, а на титульній сторінці книги ставиться відмітка про скасування реєстрації, засвідчується підписом і печаткою.

Згідно з наказом МФУ від 26 листопада № 728 з 1 січня 2021 року реєстрацію книг у контролюючих органах скасована.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.