На законодавчому рівні в Україні від мінімальної зарплати даного періоду залежать обсяги штрафних санкцій. Розмір мінімальної зарплати з першого січня 2021 збільшився до 6000 гривен, тому штраф за неоформленого співробітника теж зазнав змін.

Особи юридичні та фізичні особи, що вступають в робочі відносини з найманими працівниками, які мають порушення трудового законодавства, згідно зі ст 265 КЗпП, як фінансово, так і адміністративно караються.

Працівник має право приступити до своїх обов'язків лише за наявності виданого розпорядження або наказу про підписання контракту, договору. Також обов'язково потрібно послати до податкової повідомлення про прийняття на роботу даного співробітника. В інших випадках це вважається порушенням, а за порушення трудового законодавства на роботодавця накладаються санкції - штраф за неоформленого співробітника.

Штрафи за трудовим законодавством передбачені з 01.01.2021 року для роботодавців!

Хто платить штраф за неоформленого співробітника

Але незалежно Перше це порушення або повторне, посадова особа несе відповідальність за порушення трудового кодексу і отримає адміністративний штраф за порушення трудового законодавства по ст.41 КУпАП, якщо працівник не оформлений офіційно, або не нараховується ЄСВ і не перераховуються податки при нарахуванні ЗП. Нараховується адміністративний штраф за неофіційне працевлаштування Україна 2021 від 8500грн до 17000грн.

На посадову особу, винну в тому, що не дотримано гарантовані пільги для працівників, які виконують військові обов'язки, накладається адміністративне покарання за порушення трудового законодавства (штраф від 850 грн до 1700 грн).

Адміністративні протоколи розглядаються судом, тому адміністративні штрафи від трудової інспекції за порушення трудового законодавства обов'язково повинні бути оплачені в повному розмірі.

Як уникнути штрафу за неоформленого працівника

Після рейдів в останній декаді січня місяця 2020 року інспекторів з праці та податківців, підприємці могли добровільно офіційно працевлаштувати всіх робочих, щоб не отримати штраф за неоформленого співробітника, а органи контролю повинні були провести перевірку наявності чи відсутності не оформлених працівників. В іншому випадку підприємцям погрожували штрафи за трудовим законодавством, які прописані в часті2 статті 265 КЗпП.

Але штрафи інспекція з праці за неоформлених працівників, в разі відвідування цих роботодавців після 02 лютого 2020 року, не може виписувати згідно статті 265 КЗпП, тому що до другого лютого 2020 року така умова там відсутнє. Тобто, роботодавці-платники єдиного податку І-ІІІ груп можуть сміливо стверджувати, що це тільки перше порушення і вимагати письмове попередження, а не штраф за неоформленого співробітника (повторно вчинене порушення).

Щоб не нарахували штраф за неоформленого працівника 2021, потрібно дотримуючись трудовий кодекс, працевлаштовувати своїх робочих і бути законослухняним платником податків.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.