З початку весни поточного року вступили в силу оновлені вимоги до форм подання декларації з ПДВ. Також ця редакція документа регламентує уточнення за податковими зобов'язаннями з огляду на помилок, виправлених самим декларантами. Крім того, оновилися положення про те, як проводиться розрахунок податку, що нарахований одержувачем, які не є зареєстрованим платником ПДВ і який поставляється нерезидентом. Внесені правки та в інші пункти податкового законодавства.

Експерти компанії «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг» задалися питанням: а чи не змінилися норми заповнення нульової звітності і як заповнити нульову декларацію з ПДВ, щоб у податківців не виникало претензій. Давайте розбиратися разом.

Зразок заповнення нульової декларації з ПДВ!

Як здати нульову декларацію з ПДВ?

У нашому матеріалі ми спробували проаналізувати, як заповнити нульову декларацію з ПДВ, щоб у фіскалів не виникало питань. Але постійні зміни податкового законодавства змушує платників податків весь час бути в курсі останніх змін. Незважаючи на неоднозначність положень про нульові декларації, експерти «Аудит. Бухгалтерія. Аутсорсинг »рекомендують все ж представляти порожню декларацію навіть в тому випадку, якщо протягом звітного періоду доходи, що підлягають декларуванню, були відсутні.

Більше про те, як правильно заповнити нульову декларацію з ПДВ, дізнайтеся у фахівців нашої компанії. Телефонуйте:

  • міські - 0443620216;
  • мобільні - 0504452542 або 0503512175. 

Заповнення декларації з ПДВ при експорті у 2021

В 2021 році заповнення декларації з ПДВ при експорті змінилося. Заповнення цього документа здійснюється на підставі затверджених державних правил, які були затверджені відповідним наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 №21.

Базовий період, за яким відбувається заповнення декларації з ПДВ при експорті, - звітний місяць. Тому місячну декларацію ПДВ заповнюють всі представники бізнесу, які є виконавцями податкових зобов'язань. З липня 2020 року цей встановлений період - єдиний, за який заповнюється цей документ.

Від заповнення декларації з ПДВ при експорті звільнені учасники товарно-грошових відносин, в діяльності яких відсутні показники декларування (негативні відсутні суми з минулих періодів), а також підприємства, які не здійснюють діяльність в періоді подачі звітів. Визволення від заповнення документа настає в разі одночасного дотримання цих умов.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.