У наш час вже неможливо уявити, як можна обійтися без електрики. Багато хто не замислюються про це до того моменту, поки з якихось причин електрику відключать. Відразу настає питання, що робити без того чи іншого електричного приладу.

Компанія "Енергомотив" підготувала інформацію про етапи виконання електромонтажних робіт. Також, на нашому сайті ви зможете придбати різні проводи, бо ми знаємо де купити емаль провід ПЕТ-155 дешево!

Електромонтажні роботи завжди мають два етапи:

  • початковий етап відбувається на першому етапі ремонту, перепланування або відразу після зведення стін. Він вміщує в себе розмітку, прокладку проводів, механічні роботи, установку підрозетників і розподільних шаф;
  • остаточний етап відбувається після чистової обробки підлог, стін, стель і вміщує в себе установку розеток, силових споживачів, світильників.

Можна виділити наступні етапи проведення підготовчих робіт електромонтажу ознайомлення з робочими кресленнями плану та схемами електромонтажу розмітка місць установки електричних і освітлювальних приладів, арматури, електрощитків, комутаційних апаратів і ліній прокладки проводів створення в будівельних підставах необхідних гнізд і отворів , свердління проходів через стіни, стелі та інші елементи будівельних конструкцій будівель, виконання борозен для проведення прихованої проводки установка кріпильних елементів, які призначаються для фіксації на них обладнання установка і закріплення електричного обладнання, освітлювальних приладів, комутуючих апаратів, електричних щитків.

Дуже важливим і відповідальним етапом підготовчих електромонтажних робіт є розмітка. Найчастіше проведення цього етапу доручають висококваліфікованим електромонтажним працівникам з великим досвідом роботи. Від того, як буде проведено даний етап електромонтажних робіт - якісно чи ні, буде залежати подальше виконання робіт, тому якщо ви плануєте проводити приватний електромонтаж, варто особливу увагу приділити такому етапу робіт як розмітка. Виконання розмітки починається з визначення точок закріплення освітлювальних приладів, вимикачів і штепсельних розеток, після чого відбувається розмітка траси електричної проводки, починаючи від групового електричного щитка.

При плануванні електромонтажних робіт використовуються мережеві моделі, основними елементами яких є мережеві графіки. Розробка мережевого графіка починається з встановлення переліку робіт, які необхідно виконати, визначення їх тривалості, раціональної технологічної послідовності і взаємозв'язків між ними.

Компанія ТОВ "Енергомотив" за тривалий час показала себе, як стабільне підприємство-постачальник. Наша компанія є надійним партнером на українському ринку електротехнічної продукції. Замовляючи у нас, ви можете бути спокійними щодо якості нашого товару!